Spotify, kullanıcıların başkaları veya kendileri tarafından oluşturulan çalma listelerine sesli tepki verebilmelerine olanak sağlayacak olan yeni özelliğini duyurdu.

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik uygulamalarının başında Spotify geliyor. Spotify, hem uygun fiyatları hem de sürekli geliştirdiği özelliklerle kulanıcıların memnuniyeti ön planda tutmaya devam ediyor. Dünyanın her platformda en çok kullanılan çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, yeni özellikler listesine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

3 ay boyunca ücretsiz abone olabileceğiniz yeni kampanyasını duyuran dev şirket şimdi de Vietnam’da yeni bir özellik test ediyor. Spotify’ın bu özelliği, tüm kulanıcıları şaşırtıyor. Bu özellik, kullanıcıların çalma listelerine sesli tepkiler kaydetmesine olanak sağlıyor.

Çalma Listelerine Verilecek Sesli Tepkiler Podcast Olarak Kaydedilecek!

Bir reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan bu yeni özellik sayesinde, Spotify üzerinde oluşturulan çalma listelerine sesli tepkiler verilebilecek ve bu tepkiler bir podcast olarak kaydedilecek. Bu kayıtlar ise, muhtemelen takipçiler tarafından dinlenebilecek.

Reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan ekran görüntüleri, teste dahil olan kullanıcıların çalma listesi ekranlarında bir mikrofon simgesi gördüklerini ve buna dokunduklarında çalma listesine sesli bir tepki kaydetmelerini isteyen yeni bir ekran gördüklerini gösteriyor. Ancak detaylar hala kesin olarak bilinemiyor.

Spotify Kabul Etti!

Başta da belirttiğimiz gibi bu bilgiler, bir reddit kullanıcısı tarafından ortaya atılan ekran görüntülerinden edinildi. Bu görüntüler ortya çıktıktan sonra, Spotify bu yenilikleri kabul etti. Ancak, özelliğin hangi konumlarda mevcut olduğu ve bu sesli tepkileri nasıl yönetmeyi planladığı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz