Berkcan Güven geçen ay Clear sponsorluğunda dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile bir video çekmiş ve Güven’in videosu YouTube’da 3 saat içerisinde 500 bin izlenme alarak büyük bir başarı yakalamıştı. 

Clear Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Berkcan Güven, Efe Uygaç ikilisi, Cristiano Ronaldo ile bir araya gelmiş ve birlikte Crossbar Challenge gerçekleştirmişlerdi. Juventus’un 7 numaralı oyuncusu videonun üzerinden bir ay geçtikten sonra resmi Instagram hesabından Berkcan Güven’le çekildiği bir fotoğrafı paylaştı.

Ronaldo, dikkat çeken paylaşımında:  ‘Clear Türkiye tarafından organize edilen ‘crossbar challenge’da Berkcan ile çok iyi zaman geçirdim.’ ifadelerini kullandı. Sevilen futbolcu yaptığı paylaşımda Türkçe ‘#GösterKendini’ etiketini ekledi. 

Ülkemiz YouTuber’larından sevilen ikili Berkcan Güven ve Efe Uygaç, Cristiano Ronalda ile gerçekleştirdikleri etkinlikte ünlü futbolcuyla röportaj yapmış ve şu an birlikte aynı takımda top koşturduğu Melih Demiral hakkında sorular sormuştu. Ronaldo’nun antrenmalarının da konuşulduğu videonun izlenme sayısı şu an 7,3 milyon.

Berkcan Güven ve Efe Uygaç’ın Cristiano Ronaldo videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=nK0VKamZee0

Türk YouTuber Berkcan Güven, Cristiano Ronaldo ile video çekti