Elektriksiz Çalışan Eliptik Bisiklet
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Decathlon, elektriksiz çalışan yenilikçi motorlu eliptik bisiklet modeli ‘Domyos EL520’yi tanıttı. Kendi kendine şarj olan ürünün, evde spor yaparken konfor ve özgürlük arayanlar için geliştirildiği ifade edildi. Şirket ayrıca, eliptik bisikletin tekerlekleri sayesinde ev içerisindeki herhangi bir konuma rahatlıkla çekilebildiğine işaret etti.  

Uluslararası perakende zinciri Decathlon, elektriksiz çalışan yenilikçi motorlu eliptik bisiklet modeli ‘Domyos EL520’yi tanıttı. Kendi kendine şarj olan ürünün, evde spor yaparken konfor ve özgürlük arayanlar için geliştirildiği ifade edildi. Şirket ayrıca, eliptik bisikletin tekerlekleri sayesinde ev içerisindeki herhangi bir konuma rahatlıkla çekilebildiğine işaret etti. Ürünün; kullanıcıların, evde formlarını korurken enerji tüketimini azaltarak dünyaya verilen zararı minimuma indirebilmelerini mümkün kıldığının da altı çizildi.  

Aktarılan detaylara göre; evde kardiyo antrenmanları yapmak ve formda kalmak için kullanılabilen ve tamamen kendinden motorlu tasarımı sayesinde elektrik enerjisi olmadan çalışabilen eliptik bisiklet, hiçbir bağlantı gerektirmeden evin herhangi bir noktasında kullanılabiliyor. Vücuttaki ana kas gruplarını çalıştıran eliptik bisikletin, evde yapılabilecek en iyi kardiyo antrenmanlarından biri olduğu ifade ediliyor.  

‘Domyos EL520’ eliptik bisiklet, 39 cm’e kadar hareket genişliği sağlıyor

Domyos EL520

‘Domyos EL520’ ayrıca, 39 cm’e kadar hareket genişliği sağlıyor. 6 fonksiyonu ve 9 programı sayesinde antrenmanlarda kullanıcılara eşlik eden bir koçluk programına sahip olan bisiklet; ergonomik bir gidon, ayarlanabilir dönüş kolaylığı sunan pedallar ve yer değiştirme kolaylığı sağlayan tekerlikleriyle geliyor. Eliptik bisiklette ayrıca; kolay ve hızlı bir şekilde kalp atış hızınızı ölçen sensörler, akıllı telefon veya tableti konsola koymayı sağlayan bir tablet tutucusu, maksimum güvenlik için pedal kilitleme sistemi ve antrenman sırasında kullanıcıların susuz kalmaması için bir matara bölmesi de bulunuyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Adidas, Pandemi Sürecinde Türkiye’de ve Dünyadaki Spor Yapma Oranları ve Koşu Motivasyonunu Araştırdı 

Karşıyaka Spor Kulübü, İkinci Faz Kripto Para Satışına Başladı

Bose, Sporcular için Geliştirdiği Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz