Cuma, Ocak 22, 2021
Ana Sayfa Dijital Pornhub, Black Friday’de 200 Dolara Ömür Boyu Üyelik Paketi Sunacağını Açıkladı

Pornhub, Black Friday’de 200 Dolara Ömür Boyu Üyelik Paketi Sunacağını Açıkladı

Yetişkinlere yönelik video içerikleri platformu Pornhub, Black Friday haftasına özel  dikkat çeken bir kampanya yayınladı. Pornhub Premium LifePlan ismiyle anılan kampanya sayesinde dileyenler 200 dolar ödeyerek platformda ömür boyu üyelik sahibi olabilecek.

Sektörün önemli platformlarından olan ve abonelerine HD yetişkin video içerikleri sunan Pornhub yeni dikkat çeken bir açıklama yaptı. 26 Kasım Perşembe gece yarısı başlayacak olan ve pek çok e-ticaret sitesinin büyük indirimler yapacağı Black Friday’e Pornhub’da katılıyor. Bu kapsamda Pornhub Premium aboneliğine sahip olmak isteyen kişiler Black Friday indirim günlerinde 200 dolar ödeyerek ömür boyu üyelik imkanına sahip olabilecek. 

Pornhub Premium LifePlan Black Friday’de 200 dolar

Pornhub Premium abonelik sahibi olmak isteyen kişiler 26 Kasım gece yarısından sonra  200 dolar karşılığına üyeliğe sahip olabilecek. Kullanıcılarına HD yetişkin video içerikleri sunan platformun Premium üyeliği genellikle aylık 9.99 dolardan veya yılda 95.88 dolardan satın alınabiliyor. Geçen sene 299 dolara ömür boyu Pornhub Premium sahibi olunabilirken şirket bu sene için 200 dolar karşılığında aboneler edinecek. 

Pornhub Premium LifePlan ismiyle anılan ve ömür boyu üyelik sahibi olmaya imkan tanıyan bu kampanyanın sadece sınırlı sayıda kullanıcıya sunulacağı ve insanlar satın aldıkça bu fiyatın 25 ile 500 dolar artış göstereceği de açıklandı. 

Pornhub VP Başkan Yardımcısı Corey Price söz konusu kampanyayla alakalı bazı açıklamalarda bulundu. Price: “Şükran Günü, yıl boyunca gerçekleşen tüm harika şeyler için bir araya gelip teşekkür etme zamanıdır, ancak 2020 zorlu bir yıl oldu” ifadelerini kullandı. Price ayrıca: “2020 önümüze çıkan diğer sürprizler ne olursa olsun, ömür boyu Pornhub Premium’a sahip olmak, yılınızın mutlu bir sonla bitmesini garanti etmenin en iyi yolu.” şeklinde bir açıklamada da bulundu. 

Pornhub Premium sahibi olan üyelerin standart Pornhub kütüphanesine ek olarak 500.000’den fazla içeriğe ulaşabilecekleri de belirtildi. Ayrıca VR kulaklar için tasarlanmış 4K içerik video deneyimlerinin de Premium kullanıcılara sunulacağı aktarılıyor. 

Black Friday indirim günleri için sunulan Pornhub Premium LifePlan’a 200 dolar karşılığında sahip olmak isteyen kişiler ayrıca bir arkadaşına da abonelik hediye edebilir. 

İlginizi Çekebilir:

Porno izleyenlerin kimlikleri yüz tanımayla saptanacak

Pornhub, videolarında altyazı kullanmadığı için davalık oldu

Apple Watch İzmir Depreminde Hayat Kurtardı , Kim Bu PS5 Alanlar – DigiToll #42

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR