Dev kripto para borsası Binance, Türkiye’de işe alımlara başladı. İlanlar çok kullanılan bir online iş bulma platformunda yayınlandı.

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için gerekli altyapıyı sağlayan bir kripto para borsası platformu olarak karşımıza çıkıyor. 2018 yılının ocak ayı itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olarak anılıyor.

Daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren Changpeng Zhao tarafından kurulan Binance, başlangıçta Çin’de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin’in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin’den ayrıldı. Binance’ın Türkiye şubesi ise 2020’nin son aylarında TL destekli olarak hizmet vermeye başladı. Gittikçe büyüyen platform, Türkiye ayağında yeni iş ilanları yayınlayarak kadrosunu genişletme yolunda ciddi adımlar attı.

Binance En Güvenilir Kripto Para Borsaları Arasında Yer Alıyor!

Faaliyetlerinde Çin’de başlayan ancak daha sonra Çin’in kripto para düzenlemeleri nedeniyle buradan ayrılarak Japonya’ya taşınmak zorunda kalan Binance, 2018 yılında 1.3 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük kripto para borsası oldu. 2020 yılının son baharında ise Türkiye’de bir ofis açarak, TL destekli kripto para alımlarını başlattı.

Bir dönem bilgisayar korsanları nedeniyle yatırım işlemlerini durdurarak önlem almak zorunda kalan şirket, güvenlik sorunlarının üstesinden gelmeyi başardıktan sonra büyümeye hız verdi. Bugün dünyanın en büyük kripto para borsası tahtına oturan Binance, şimdilerde Türkiye yapılanmasında görevlendirmek üzere eleman aramaya başladı.

Türkiye’de İşe Alımlar Başladı!

Binance Türkiye Platformunda görevlendirmek üzere birçok çalışma arkadaşı aradığını duyurarak dünyanın en büyük iş platformu olan LinkedIn’de ilanlar yayınladı. Binance’in Türkiye oluşumu için yeni iş arkadaşı aradığı pozisyonlar arasında Operasyon Şefi, Performans Pazarlama Müdürü, Uyum Analisti, Bilgi Teknolojileri Operasyonları Analisti, Peer-to-Peer Araştırma Uzmanı, Müşteri Hizmetleri Uzmanı, İnsan Kaynakları İş Ortağı, İşe Alım Uzmanı, Ürün ve Operasyonlar Stajyeri, Türkçe/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Almanca/İngilizce Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Senior Java Back-end Geliştiricisi yer aldı.

Blok zinciri endüstrisindeki en büyük şirketlerden biri olan Binance’de çalışmayı düşünenlerin LinkedIn üzerinden ilanlara ulaşarak başvurmaları yeterli olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz