Okuma Süresi
1 dakika

Ünlü saat üreticisi Fossil’in alt markası olan Diesel, Wear OS işletim sistemini kullanan yeni akıllı saatini CES 2020’de tanıttı. İşte Diesel On Fadelite akıllı saat teknik özellikleri 

Diesel On Fadelite, android kaynaklı Wear OSişletim sitemine sahip en son akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkıyor. Diesel bu modeli hem kadınlar hem de erkeklere hitap edecek şekilde tasarladığını ifade ediyor. 4 farklı renge sahip olan bu model Snapdragon Wear 3100 işlemcisiyle birlikte GPS ve nabız takip sensörüne sahip. 43 mm kasaya sahip olan model alışılageldik Diesel saatlerine göre oldukça küçük kalıyor. Geleneksel saatlere göre boyutu küçük olsa da akıllı saatlere göre oldukça büyük bir ekrana sahip. Saatin bulunduğu bölgenin hava durumunu otomatik olarak ekranına yansıttığı da gelen bilgiler arasında.

Yuvarlak gövde yapısına sahip olan bu model su geçirmiyor ve birçok aktiviteyi otomatik olarak algılayıp takip ediyor. Google Asistan özelliğine sahip model 275 dolardan satışa çıkacak. Akıllı saatler arasındaki yüksek rekabette bu saatin ne kadar ilgi çekeceği ise merak konusu.

Xiaomi’den yeni akıllı saat

Apple Watch Series 5 detaylı inceleme – Apple kullanıcıları için satın alınabilecek en iyi akıllı saat

Xiaomi ilk akıllı saati Mi Watch’u tanıttı