Digital Age Tech Summit
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Digital Age Tech Summit, bu yıl ‘Geleceğin Provası (Future-Proofing)’ teması ile 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Online olarak hayata geçirilecek olan etkinlik; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek. 

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit, bu yıl ‘Geleceğin Provası (Future-Proofing)’ teması ile 8 Nisan tarihinde gerçekleşecek. Pandemi önlemleri nedeniyle online olarak hayata geçirilecek olan etkinlik; bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getirecek.  

Katılımcılar; bu yıl etkinlikte ayrıca “Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir?” sorusundan hareketle hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfedecek. Etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak isteyen kişilerin, bu adresi ziyaret etmesi gerekecek. 

“Digital Age Tech Summit ’21” etkinliğinde, alanında uzman birçok konuşmacı yer alacak

Digital Age Tech Summit 21

Diğer yandan; Digital Age Tech Summit ’21” etkinliğinde, “Future-Proofing” temasıyla geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolü, masaya yatırılacak. Etkinliğe katılım sağlayan konuşmacılar arasında; Deloitte Canada, Araştırma Direktörü (Teknoloji, Medya ve Eğlence, Telekomünikasyon) Duncan Stewart, USC, Klinik Psikolog ve Medikal Teknoloji Geliştirme Direktörü Prof. Albert Skip Rizzo, Teknoloji, İnovasyon Lideri David Shrier ve Toplumsal Değer Profesörü Prof. Rainer Kattel, San Francisco merkezli temiz et üretim şirketi JUST’ın CEO’su Josh Tetrick, Google’ın yapay zeka etik araştırmacısı Timnit GebruDiCarlo CEO’su ve Cara Delevingne Yaratıcı Danışmanı Lora DiCarlo ve Bilgisayar Programcısı ve Sanatçı Mike Tyka da yer alacak.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Teknolojide Kadın Derneği ve IMPACT 2030 Türkiye Etki Konseyi, Uluslararası Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü Kapsamında Yeni Bir Etkinlik Düzenledi 

Pandemi Sonrası Dijital Dönüşüm Süreçleri, Birkaç Aya Sığdırılabilmeye Başladı 

Özel Röportaj: “Boyner IQ, Perakende Sektörünü Dönüştürecek Yeniliklerin Merkezi Haline Gelecek” 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz