Ana Sayfa Dijital Dijital Sigortacılık Uygulaması ‘Juno’, Anadolu Sigorta Tarafından Kullanıma Açılıyor 

Dijital Sigortacılık Uygulaması ‘Juno’, Anadolu Sigorta Tarafından Kullanıma Açılıyor 

0
1155
Dijital Sigortacılık Uygulaması

Dijital sigortacılık uygulaması ‘Juno’, Anadolu Sigorta tarafından kullanıcı beğenisine sunuluyor. Uygulama; sigortacılık ürünlerini şeffaf, anlaşılır ve samimi bir dil ile tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor.  

Dijital sigortacılık uygulamasıJuno’, kısa bir süre önce kullanıcı beğenisine sunuldu. Anadolu Sigorta tarafından geliştirilen uygulamanın; sigortacılık ürünlerini şeffaf, anlaşılır ve samimi bir dil ile tüketicilerle buluşturmayı hedeflediği ifade edildi. Şirket, ‘Juno’da tüm iş süreçlerinin uçtan uca şifreleneceğinin altını çizdi. Bununla birlikte; klasik sigortacılık terimlerinin minimum seviyede kullanıldığı ‘Juno’nun, dijitale yatkın yeni nesle hitap ettiği, kullanım kolaylığı ve deneyimi ön plana çıkardığı ve ergonomik, eğlenceli ve anlaşılır bir dil sunduğu belirtildi. 

Aktarılan diğer detaylara göre; ‘Juno’nun sunduğu ilk sigorta servisi “Kırılır Mırılır”, kullanıcıların cep telefonlarını, uygulama üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri yaklaşık 1 dakika süren bir interaktif test sonucunda, ekran kırılmalarına karşı çok uygun ücretlerle güvence altına almalarını sağlıyor. Hasar oluşması durumunda tüketiciyi korumayı amaçlayan bir dizi önlem planı da eklenecek olan uygulamada, kullanıcıların iletişim dilinden servis sürelerine kadar birçok farklı hizmet alabilecekleri ifade ediliyor. Kullanıcıların ayrıca, hasar bildirimlerini Juno’ çağrı merkezine ulaşarak ve kısa süre içerisinde tamamen dijital ortamda yapılabilecekleri belirtiliyor. 

Özel bir kurye tarafından, aynı gün içinde kullanıcının bulunduğu konuma gelinerek alınan arızalı telefon; ekran ve kapsam dahilindeki tüm parçaları orijinalleriyle değiştirilerek tamir edildikten sonra, kullanıcıya yine istediği konumda teslim ediliyor. Bu sayede de kullanıcı ile Juno’ arasında organik bir bağ kurulması hedefleniyor. İkinci el cihazları da sigortalayan uygulama sayesinde; kullanıcı poliçe ödemesini yapmadan önce, cihaz ekranının hasar durumunu tespit eden altyapı sayesinde cihazın sigortalanabilirliği belli olduğu için vakit kayıpları da önlenmiş oluyor. Ayrıca uygulamayı kullanarak ürün satın alan kullanıcıların adreslerine, birbirinden cazip ve kullanışlı hediye paketleri gönderiliyor. 

‘Juno’ uygulaması; AppStore, AppGallery ve Google Play Store’dan indirilebiliyor 

Juno Uygulaması

Bu servisin Anadolu Sigorta içinde ayrı bir girişim gibi konumlandığını belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, konuya ilişkin açıklamasında “Gelişimin ve dijitalleşmenin sonu yok. Bu sonsuz yolculukta, yüz yıllık tecrübemiz ve inovatif bakış açımızla yürüyebilmenin şansını derinden hissediyoruz. ‘Juno’, bizim için sigortacılık tecrübemizi genç nesle aktarmada güzel bir uygulama fırsatı oldu” ifadelerini kullanıyor. 

Diğer yandan, uygun fiyat tercihli alternatiflere göre yıllık veya aylık olarak ödenebilen “Kırılır Mırılır”da avantajlı kampanyaların ve birbirinden cazip ve kullanışlı promosyonların da kullanıcıları beklediğine işaret ediliyor. Ayrıca servisi satın alarak ‘Junolu olanlara, Getir’den 20 TL değerinde hediye çeki veriliyor. ‘Juno’ uygulaması; AppStore, AppGallery veya Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

2020 Yılının İlk Yarısında 500 Milyar TL Tutarında Kartlı Ödeme Gerçekleştirildi!

Mobilexpress, Yeni Yolculuğu İçin 2 Milyon Dolar Yatırım Aldı 

Nissan Türkiye Mobil Uygulaması Kullanıma Açıldı! 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz