Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı

Yerli elektronik eşya ve küçük ev aletleri markası Dijitsu, virüsleri yok eden hava temizleme cihazı ‘Dijitsu HT200’ü satışa sunduğunu duyurdu. Cihazın, ortamdaki havayı yüzde 99.97 oranında temizleyerek alerjen, gaz, bakteri ve virüsleri yok ettiği ifade edildi.  

Dünya geneline yayılan COVID-19 salgını, birçok ülkede karantina ve sosyal izolasyon çalışmalarını da beraberinde getirdi. Ev ve ofis gibi yaşam alanlarında geçirilen vakit arttıkça, bu alanlarda temiz hava sirkülasyonu ve hijyen sağlamanın önemi de aynı oranda artış gösterdi. Yerli elektronik eşya ve küçük ev aletleri markası Dijitsu ise bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirdiği virüsleri yok eden hava temizleme cihazıDijitsu HT200’ü satışa sunduğunu duyurdu.  

Cihazın; ortamdaki havayı yüzde 99.97 oranında temizleyerek alerjen, gaz, bakteri ve virüsleri yok ettiği ifade edildi. hepa filtreli ve 60 m² büyüklüğündeki odalar için ideal kullanıma sahip olan ürünün ayrıca, 35W gücünde olduğu ve saatte 500 m³ hava arıtma hızına sahip olduğu belirtildi.  

Dijitsu HT200’, çocuk koruma kilidi ve uyku modu özellikleriyle ön plana çıkıyor 

Dijitsu HT200

Diğer yandan; evler, ofisler, salonlar, restoranlar, hastaneler ve otellerin kullanımı için uygun olan ‘Dijitsu HT200’ hava temizleme cihazı, çocuk koruma kilidi özelliğinin yanı sıra uyku modunda ışık kapalıyken daha düşük hız ve gürültü seviyesi özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Dijitsu ürünleri; Türkiye genelindeki ‘Teknosa’, ‘Migros’, ‘BİM’ ve ‘A101’ gibi zincir marketlerde ve ‘Hepsiburada’ platformunda online satışa sunuluyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Dyson, Temizleyen ve Nemlendiren İlk Üçü Bir Arada Hava Temizleme Fanını Tanıttı

LG, Bireysel Kullanıma Uygun Giyilebilir Hava Temizleyici PuriCare’i Tanıttı

Hava Kirliliği Sebebiyle Dakikada 13 Kişi Hayatını Kaybediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz