Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaTeknolojiLG, Bireysel Kullanıma Uygun Giyilebilir Hava Temizleyici PuriCare’i Tanıttı

LG, Bireysel Kullanıma Uygun Giyilebilir Hava Temizleyici PuriCare’i Tanıttı

LG Electronics, IFA 2020’de PuriCare giyilebilir hava temizleyici ile maske kullanımının öneminin arttığı bu dönemde temiz hava konusunda yeni bir ses getirmeye hazırlanıyor.

Temiz hava çözümlerinde sektöründe adından söz ettirmeyi başaran LG, sağlıklı ve hijyenik yaşam konusunda yeni bir ürünle kullanıcı karşısına çıkacak. Maske benzeri giyilebilir hava temizleyicisi PuriCare belirli ülkelerde dördüncü çeyrekten itibaren satışa sunulacak.

LG PuriCare tek kullanımlık maskelerin yerini alabilir

LG’nin PuriCare Giyilebilir Hava Temizleyicisi, ev yapımı maskelerin tutarsız kalitede olması ve tek kullanımlık maskelerinin yetersiz olması ikilemini çözüyor. PuriCare Giyilebilir Hava Temizleme Cihazı, LG’nin ev hava temizleyici ürünlerinde kullanılan filtrelere benzer iki H13 HEPA filtre kullanıyor.

LG’nin hava temizleme alanındaki en son gelişmelerini kullanan yüksek performanslı değiştirilebilir filtreler, PuriCare Wearable’ın hem iç hem de dış mekanda taze, temiz hava sağlamasına olanak tanıyor. LG’nin giyilebilir hava temizleyicisi, kullanıcıların temiz, filtrelenmiş hava almalarına izin veriyor. Solunum Sensörü ayrıca, kullanıcının nefes döngüsünü ve hacmini algılıyor ve çift üç hızlı fanı buna göre ayarlıyor. Fanlar, nefes almayı zahmetsiz hale getirmek ve hava girişine yardımcı olmak için otomatik olarak hızlanıyor, nefes verirken de direnci azaltmak için yavaşlıyor.

LG giyilebilir hava temizleyici PuriCare 8 saate kadar çalışabiliyor

Kapsamlı yüz şekli analizine dayalı olarak ergonomik olarak tasarlanan Giyilebilir LG PuriCare, burun ve çene çevresindeki hava sızıntısını en aza indirmek için kullanıcının yüzüne tam oturuyor. LG PuriCare’in tasarımı, üniteyi saatlerce rahat bir şekilde takmayı da mümkün kılıyor. Verimli ve hafif 820mAh pil, düşük modda sekiz saate kadar ve yüksek modda iki saate kadar çalışma sunuyor. 

Dahası, LG’nin yenilikçi kişisel hava çözümü, kullanımlar arasında hijyeni korumaya yardımcı olan bir çantayla birlikte geliyor. Zararlı mikropları öldüren UV-LED ışıklarla donatılan türünün tek örneği çanta, maskeyi şarj edebiliyor. En yüksek performans için filtrelerin değiştirilmesi gerektiğinde LG ThinQ mobil uygulamasına (Android / iOS) bir bildirim gönderiyor. Filtrelerden kulak kayışlarına kadar LG PuriCare Giyilebilir Cihazın her bileşeni değiştirilebiliyor ve geri dönüştürülebilir olduğundan, aynı zamanda çevreye duyarlı bir çözüm sunuyor.

LG Electronics Ev Aletleri ve Hava Çözümleri Şirketi’nin başkanı Dan Song ürün hakkında açıklamalarda bulundu. Song: “PuriCare Giyilebilir Hava Temizleme Cihazı, anlamlı sağlık ve hijyen faydaları sağlamak üzere tasarlanmış, büyüyen ürün yelpazemizde heyecan verici bir ürün olma özelliği taşıyor. Tüketicilerin hayatı daha güvenli ve rahat hale getirmenin yollarını aradığı bir zamanda, ölçülebilir değer katan çözümler sunabilmemiz önemli” dedi.

LG, IFA 2020 için Eylül ayı boyunca LG PuriCare Giyilebilir Hava Temizleyici de dahil en son yeniliklerini içeren sanal bir sergi sunacak. Daha fazla bilgi için Http://exhibition.lg.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:

Yüz Tanıma Algoritmaları İçin Yeni Düşman: Yüz Maskeleri

İngiliz Oyun Tasarımcısı, Sese Duyarlı ve LED Işıklı Maske Tasarladı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR