elden-ring-fiyati-teknosafari

Merakla beklenen RPG oyunlarından biri olan Elden Ring için Türkiye fiyatı belli oldu. Oyunun PlayStation fiyatı, diğer platformların 2 katı.

FromSoftware tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayınlanacak olan RPG oyunu Elden Ring, oldukça büyük bir harita ile birlikte geliyor. Büyük bir kitle tarafından beklenen oyunun Türkiye fiyatlandırması da belli oldu.

Fiyatlara baktığımızda, PlayStation fiyatının ilginç bir şekilde diğer platformların 2 katı olduğunu görüyoruz. Elden Ring oynanış videosu yayınlandıktan hemen sonra fiyatlar da paylaşıldı.

Elden Ring oynanış videosu

Elden Ring Türkiye fiyatı

Elden Ring çıkış tarihi

Beklenen açık dünya RPG oyunu, herhangi bir erteleme kararı olmazsa 25 Şubat 2022 tarihinde tam sürüm olarak çıkış yapacak. Ayrıca Elden Ring sistem gereksinimleri konusunda da herhangi bir bilgi paylaşılmış değil.

Elden Ring hakkında

elden-ring-cikis-tarihi-teknosafari

YENİ FANTASTİK AKSİYON ROL YAPMA OYUNU.
Tarnished, yüksel ve zarafetin seni yönlendirmesine izin ver. Elden Ring’in gücünü kullan ve Lands Between’de bir Elden Lord ol.

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya: Çeşitli olayları içinde barındıran açık arazilerin, karmaşık ve üç boyutlu tasarımlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Yolculukların sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici başarım hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur: Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun tarzına göre şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fiziksel gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama: Parçalar halinde işlenen çok katmanlı bir hikâye. Karakterlerin çeşitli düşüncelerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Başkalarına Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Deneyim: Diğer oyuncularla doğrudan etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, başkalarının varlığını hissetmeni sağlayacak benzersiz bir eşzamansız çevrimiçi unsuru da destekliyor.

İlginizi Çekebilir:

Battlefield 2042, Çıkış Tarihi Öncesinde 10 Saat Denenebilecek

GeForce Now, Kasım Ayında 17 Yeni Oyuna Kavuşuyor

Zynga Tarafından Geliştirilen FarmVille 3 Yayınlandı!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz