Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Elon Musk ile Google Kurucu ortağı Sergey Brin’in arasının bozuk olduğu dedikoduları teknoloji dünyasını derinden sarstı. Sebep olarak ise yasak aşk gösterildi.

Tesla’nın CEO’su ve 240 milyon doların üzerindeki serveti ile dünyanın en zengin insanı olarak tanınan Elon Musk’ın yuva yıktığı iddiaları teknoloji dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Yabancı basından alınan haberlere göre iddiaların sebebi, Elon Musk ile Google’ın eş kurucusu Sergey Brin’in eşi Nicol Shanahan arasındaki aşk, iki devin ticari ilişkisine gölge düşürdü.

Yasak Aşk İddiaları Gündeme Bomba Gibi Düştü

Wall Street Journal, isimsiz kaynaklara dayandırdığı bir haberle, Musk’ın geçtiğimiz yılın aralık ayında Shanahan ile kısa süreli bir ilişki yaşadığını belirtmişti. Bu olay sonrasında ise Brin’in boşanma davası açtığı ve uzun süredir arkadaş olduğu Musk’la da görüşmeyi kestiğini yazmıştı. Wall Street Journal’a göre, ilişkinin yaşandığı dönemde Shanahan ve Brin ayrılmış olmalarına rağmen aynı evde yaşamayı sürdürüyorlardı.

Yine aynı kaynaklara göre bu haberler Brin, Musk ve ikilinin altındaki ekipler arasında gerilime neden oldu. Bu sebeple Brin’in finansal danışmanlarına Musk’ın şirketlerine yapılan tüm yatırımları geri çekmelerini söylediği öne sürüldü.

Elon Musk’tan Konu İle İlgili Açıklama Gecikmedi!

Elon Musk, yabancı basında yer alan bu iddialara Twitter hesabından cevap verdi. Durumu “Bu saçmalığın daniskası. Sergey ve ben arkadaşız ve dün gece birlikte bir partideydik! Nicole’u üç yılda sadece iki kez gördüm, ikisinde de çevremde birçok insan vardı. Romantik bir şey yok.sözleriyle açıklayan Elon Musk Wall Street Journal gazetesi içinse “WSJ bana ve Tesla’ya karşı o kadar çok saçma darbe vurdu ki saymayı unuttum! Açıkçası onlar için utanç verici. Bir keresinde FBI’ın beni tutuklamak üzere olduğunu söyleyen bir makale yazdılar, bu yüzden ne olduğunu sormak için FBI’ı aradım ve WSJ makalesinin tamamen saçmalık olduğunu söylediler.” ifadelerini kullandı. Bakalım bu iddiaların devamı gelecek mi?

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz