Fibabanka e-ticaret platformu n11.com ile yürüttüğü işbirliği kapsamında n11.com’da yapılacak alışverişlerde 36 aya varan vadelerde 40 bin TL’ye kadar masrafsız alışveriş kredisi imkânı sunuyor. 

Fibabanka, alışveriş platformu n11.com’dan yapılacak alışverişlerde 36 aya varan vadelerde faizsiz ve masrafsız alışveriş kredisi imkânı sunuyor. 100 TL – 40 bin TL arasında kullanılabilecek alışveriş kredisi için tüketiciler, www.n11.com’daki ödeme adımında ‘Alışveriş Kredisi’ ve ardından ‘Fibabanka’yı seçerek devam ettiklerinde Fibabanka kredi başvuru sayfasına yönlendiriliyor.

“2020’de 70 milyon TL kredi verildi”

Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk; tüketicilerin alışveriş ihtiyaçlarında finansal kolaylıklar sağlayabilmek amacıyla birçok sektörde iş ortaklıkları geliştirmeye hız kesmeden devam ettiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Fibabanka müşterisi olsun veya olmasın herkese, anında kredi imkânı sağlıyoruz. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu anda finansal desteğe kolay ve hızlıca ulaşabilmeleri için sunduğumuz alışveriş kredilerinin en önemli özelliği uzun vadelerde ve masrafsız olması… 2020 yılında kullandırdığımız kredi miktarı 70 milyon TL olurken, 2021 yılının başından bu yana da 40 milyon TL kredi kullanım tutarına ulaştık. Türkiye’nin öncü e-ticaret platformlarından n11.com ile de iş birliğimizi büyük bir memnuniyetle sürdürüyoruz.

Ertürk ayrıca şu değerlendirmede bulundu: “Covid-19 salgını tüm dünyada pek çok değişimi tetiklerken dijitalleşmenin önemi ve gerekliliğini yeniden, kuvvetle gündeme getirdi. Yaşam tarzımızı, iş yapış şekillerimizi ve alışkanlıklarımızı ciddi şekilde değiştirdi ve değiştirmeye de devam ediyor. Bunun en somut örneklerinden birini de e-ticaret pazarında görebiliyoruz. 

Diğer yandan, dijital teknolojilerin müşteriye ulaştığı son halkalardan biri de finans sektörü ve konvansiyonel bankacılıktan ziyade günümüzün ihtiyaç ve koşulları doğrultusunda dijital bankacılık anlayışını benimsemiş bir banka olarak bizim için dijitalleşme elbette yeni bir konu değil. Özellikle son üç yıldır hayata geçirdiğimiz dijitalleşme odaklı yatırımlarımızla sektörde farklılaşıyoruz. Hedefimiz teknolojiye olan hakimiyetimiz ile finansal ihtiyaçlara yönelik kişiye özel dijital çözümler sunmak. Bu doğrultuda dijital habitatın en önemli unsurlarından e-ticaretin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden olan n11.com ile yaptığımız bu anlaşmayı çok kıymetli görüyoruz.”

n11.com Finans Genel Müdür Yardımcısı Akın Tolga Kocakalay; Fibabanka ile yaptıkları iş birliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor ve her an bunlara yönelik çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz. Amacımız müşterilerimizin online alışveriş deneyimini daima bir üst seviyeye çıkarmak… Hayata geçirdiğimiz her yeni iş birliğiyle müşterilerimize evlerinin konforunda, kolay ve hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme imkânı sağlıyoruz.

Fibabanka ile devam eden iş ortaklığımız kapsamında sunduğumuz yeni masrafsız kredi fırsatıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını ertelemeden masrafsız bir şekilde, istedikleri ürünlere ulaşabilme olanağından faydalanabiliyor. Müşterilerimize en uygun finansal çözümleri sunmaya, kusursuz ve keyifli müşteri bir alışveriş deneyimi yaşatmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir:

E-Ticaret İşinde Başarılı Olmak için Nelere Dikkat Edilmeli?

Trendyol 1,5 Milyar Dolarlık Yeni Yatırım Aldı, Türkiye’nin İlk ‘Decacorn’u Oldu!

APPLE KİMİ GÖZETLİYOR – TECHTALK #23:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz