Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung’un 14 Ocak’ta UNPACKED etkinliğinde resmi olarak tanıtacağı yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21 serisi hakkında ortaya sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Elde edilen bilgilere göre, yeni amiral gemisi serisi microSD girişi olmayacak.

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, bu sene yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21’i beklenenden erken tanıtacak. Teknoloji üreticisi 14 Ocak 2021 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte resmi olarak tanıtacak. Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21’in ilk kez Galaxy S ailesindeki gibi S Pen desteğiyle geleceği de ortaya çıkmıştı. Şimdi elde edilen bilgilere göre ise yeni seri microSD desteği ile gelmeyecek.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21’in microSD kart desteğiyle gelmeyeceği haberi aralık ayının son günlerinde sızdırılmıştı. Bunun yanı sıra Apple’ın yeni iPhone 12 serisindeki gibi şarj adaptörünün Samsung’un yeni amiral gemisi serisinin kutusundan çıkmayacağı haberi de gündemde kendine yer bulmuştu. Ancak tahminler Güney Koreli teknoloji üreticisinin bazı pazarlarda kutuya şarj adaptörü ekleyebileceği yönünde. Bu pazarlar muhtemelen üreticilerin yasal olarak cep telefonlarını belirli aksesuarlara tamamlamak zorunda olduğu ülkeler olabilir. 

Galaxy S21 128 GB hafızayla geliyor

Samsung’un 14 Ocak’ta resmi olarak görücüye çıkaracağı Galaxy S21 serisinin hafıza kartı desteğiyle gelmeyeceği şirketin ikinci modeli olacak. Samsung’un Galaxy S6’dan sonra hafıza kartı desteği olmayacak ilk akıllı telefon modeli olacak. Samsung yeni amiral gemisi S21’de microSD kart yuvası desteğini koymayacak olmasının sebebi ise, microSD desteğinin dahili UFS flash bellekten daha yavaş çalışıyor olması olarak yorumlanıyor. Bu sebepten ikincisi ise, Galaxy S21 ile harici veri depolama olarak USB Type-C arayüzlü bir SSD kullanabilecek olması. Ancak en son elde edilen verilere göre de Galaxy S21 modelinin, Galaxy S20 serisi gibi en az 128 GB dahili depolama alanıyla geleceği biliniyor.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy Buds Pro’ Kulaklık Modelini Resmi Türkiye Sayfasına Ekledi! 

Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında 2020 Yılını Son 9 Yılın En Düşük Rakamlarıyla Kapattı! 

Apple Car Gerçek oluyor, Yeni Oyun Konsolu KFConsole Tanıtıldı – DigiToll #47:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz