galaxy-watch-4-guncelleme-teknosafari

Samsung, Galaxy Watch 4 serisini güncelleme ile geliştirmeye devam ediyor. Akıllı saat serisi, güncelleme ile düşme algılama, hareket kontrolü gibi özellikler aldı.

Samsung’un yeni akıllı saat serisi Galaxy Watch 4, güncelleme ile geliştirilmeye devam ediyor. Çeşitli kayışlar ile özelleştirilebilir saat kadranları, zengin uygulama havuzu ve birçok özellik sunan Galaxy Watch 4, özgür bir şekilde kişiselleştirilebiliyor.

Ayrıca Samsung, 20 Ekim tarihinde yayınlanan güncelleme ile saatlerin kişiselleştirilme detayını bir üst seviyeye taşıyor. Kullanıcılar, güncelleme ile birçok yeni özelliğe erişim sağlıyor.

Galaxy Watch 4 güncelleme ile gelen değişiklikler

Kullanıcılar, aralarından seçim yapabileceği birçok yeni kadrana ulaşabiliyor. Bu sayede çok daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuluyor. Ayrıca kullanıcıların en sık görmek istediği bilgiler, küçük bir bilek hareketi ile doğrudan görüntülenebiliyor.

Info Brick saat kadranı ile birlikte kullanıcılar, fitness odaklı bir kadrana sahip olabiliyor. Ayrıca kadran, kalp atış hızı, günlük aktivite gibi birçok detayı kadrana ekleyip çıkararak, yalnızca görmek istenilene odaklanılabilmesini sağlıyor.

galaxy-watch-4-ozellikleri-teknosafari

Yeni güncelleme ile birlikte günlük adım hedefleri çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Steps Challange kadranı ile birlikte kullanıcılar, animasyonlar ile eğlenceli bir şekilde adım hedeflerini sürekli olarak takip edebiliyor. Bu sayede çok daha fazla motive olunabilecek.

Hareket kontrolü özelliği ise basit bir el hareketi ile çok daha fazlasının yapılmasına olanak sağlıyor. Çağrıları yanıtlamak için kullanıcılar, kolunu iki kez yukarı ve aşağı hareket ettirebilir. Çağrıyı reddetmek ve alarmı kapatmak için bileği iki yana çevirmek yeterli.

Güncelleme ile birlikte yeni bir el hareketi ile kullanıcının belirlediği bir uygulamayı veya özelliği kısa yoldan etkinleştirmek mümkün. Kullanıcılar, bilekleri ile basit bir şekilde kaldır – indir hareketi yaparak, önceden belirlemiş olduğu uygulamayı, egzersiz listesini ya da ışığı açabilir.

Galaxy akıllı saatlerde ilk olarak 2020 yılında kullanılan Düşme Algılama özelliği, kullanıcının egzersiz esnasında yere düşmesi halinde bu düşmeyi algılayabiliyor. Artık Galaxy Watch4 üzerinde bu özelliğin hassasiyetini hareketsiz anlardaki düşmeleri de algılayabilmesi için ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca, Galaxy Watch4, belirleyeceğiniz en çok dört kişiye acil yardım bildirimi göndererek kendinizi ve sevdiklerinizi koruma altına almanızı da sağlıyor.

Bir acil durum kişisine bildirim gönderilebilmesi için ağ bağlantısı gerekmektedir. GPS doğruluğu, uydu sinyalinin önüne geçen binalar gibi engellerden etkilenebilir.

İlginizi Çekebilir:

Samsung Galaxy A52s 5G Türkiye ‘de Yayınlandı: İşte Fiyatı

PS5 için Samsung 980 Pro SSD Modelleri Duyuruldu

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz