galaxy z fold4 te s pen yuvası olmayacak

Yaz ayları içerisinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Z Fold4’te S Pen cihazın gövdesinde yer alan bir yuvaya sahip olmayacak. Detaylar haberimizde.

Geride kalan aylarda Galaxy Z Fold4’te S Pen yuvası yer alıp almayacağına dair farklı bilgiler sızdırıldı. Önce Kasım ayında Samsung Galaxy Z Fold4’ün S Pen yuvasına olmayacağını duyduk. Ancak Şubat ayında Kore medyası katlanabilir akıllı telefonun özel bir S Pen kılıfıyla geleceğini bildirdi. Şimdi ise yeni ortaya çıkan bilgiler yine Galaxy Z Fold4’ün yerleşik bir S Pen yuvasına sahip olmayacağını iddia ediyor.

Bilgi, herhangi bir ayrıntı vermeden Samsung Galaxy Z Fold4’ün “biraz daha küçük ve daha ince olacağını” söyleyen, güvenilir Ice universe‘den geliyor.

Galaxy Z Fold4’ün S Pen yuvasına sahip olmaması, selefi Galaxy Z Fold3’ün de S Pen yuvası olmadığı için pek şaşırtıcı değil. Ancak Samsung’un Fold4 ile bir S Pen’i bir araya getirdiği söyleniyor. Fold3’te S Pen cihazdan bağımsız olarak satılıyordu.

Eğer bu gerçekleşirse, Galaxy Z Fold4, bir ekran kalemi ile birlikte satılan ilk Samsung katlanabilir akıllı telefon olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition geliyor

Samsung Galaxy A53 için ilk güncelleme yayınlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz