samsung, galaxy a53 5g

Ülkemizde yakın zamanda satışa çıkan Samsung Galaxy A53 için ilk güncelleme kamera ve güvenlik geliştirmeleri ile yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Mart ayında tanıtılan ve yakın zamanda ülkemizde de satışa çıkan Samsung Galaxy A53 için ilk güncelleme yayınlandı. Diğer ülkelerde Mart’ta satışa çıktığı için aslında bu güncelleme telefonun ilk aylık güncellemesi oluyor. Güncelleme Nisan 2022 güvenlik yamasını getirmesinin yanı sıra kamera kararlılığı ile ilgili sorunları da hallediyor.

Güncelleme paketinin adı A536BXXU1AVCC ve halihazırda bir dizi AB ülkesinde kullanıma sunuldu. Güncelleme her zamanki gibi bölge bölge olacak şekilde kısa zaman içerisinde tüm Galaxy A53’lere dağıtılmış olacak.

Güncelleme bildirimini henüz almadıysanız, Ayarlar’dan Yazılım Güncelleme menüsüne gidebilir ve manuel kontrol yapabilirsiniz. Samsung Galaxy A53, Android 12 tabanlı OneUI 4.1 arayüzü ile birlikte tanıtılmış ve üretici “dört büyük Android işletim sistemi güncellemesi” sözü vermişti. Bu nedenle Nisan 2022 güncellemesi, gelecek pek çok güncellemeden sadece ilki.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Yeni Apple HomePod, FaceTime kamerası ve tvOS yazılımıyla geliyor

Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz