Mcdodo Türkiye

Global aksesur markası Mcdodo, Türkiye pazarında ürün gamını 250 ürünle genişleterek büyüdüğünü duyurdu. Şirketin ürün yelpazesinde; led ışıklı şarj kablosu, USB-C çoklayıcı, kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı ve elektronik sivrisinek kovucu gibi birçok inovatif ürün bulunduğu ifade edildi. 

Günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve şablosuz şarj cihazlarıyla ünlü olan global aksesuar markası Mcdodo, Türkiye pazarında ürün gamını 250 ürünle genişleterek büyüdüğünü duyurdu. Türkiye’de ‘Metro İletişim Aksesuarları’ güvencesiyle sunulan markanın, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünlerle dikkat çektiği ifade edildi. Şirketin ürün yelpazesinde ayrıca; araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler ve şarj kabloları gibi birçok işlevsel ürün bulunduğu belirtildi.  

Markanın öne çıkan ürünlerine ilişkin aktarılan detaylara göre; Mcdodo’nun yüksek kaliteyle üretilen ışıklı şarj ve data kabloları, akıllı cihazları aşırı yüklemeden koruyor. Yüzde 40 daha hızlı şarj için 2.4A’yı destekleyen kabloların dayanıklılığının, örgülü yumuşak naylon materyaller ile sağlandığı ifade ediliyor. Şarj olduğunda otomatik bağlantı kesme gibi güvenli şarj özelliği bulunan ürünler, mobil oyun meraklıları için de büyük avantaj sağlıyor. 

Kendi ürünleri dışında, teknoloji alanında öncü markaların yenilikçi ürünlerini de tüketiciyle buluşturan Mcdodo’nun en çok ilgi gören ürünlerinden birinin, kaktüs görünümlü ‘Xiaomi Sothing Sivrisinek Kovucu’ olduğu belirtiliyor.  

Mcdodo ürünleri, yetkili satıcılarda tüketicilerle buluşuyor 

Mcdodo Ürünleri

McdodoNilkin’in hassasiyet ayarlı 10 saat çalışma ve 180 gün bekleme ömrüne sahip çizim kalemini de bünyesinde bulunduruyor. 10’u 1 arada çok fonksiyonlu genişletme adaptörü ise MacBook’lar için “HDMI”, “USB”, “VGA”, “PD100W”, “Gigabit LAN”, “TF Card Slot” ve “SD Card Slot” özelliklerini bir arada topluyor. Ayrıca markanın kendi tasarımı ve üretimi olan tekli ve 3’lü şarj kabloları da tasarımları ve dayanıklılıklarıyla, bu alanda yaşanan tüketici problemlerini sona erdirmeyi hedefliyor. 

Mcdodo ürünleri; ‘Amazon’, ‘Hepsiburada’, ‘Arena’, ‘N11’, ‘Trendyol’ ve ‘Gittigidiyor’ üzerinden tüketicilerle buluşuyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Corona virüsü Samsung’un telefon aksesuarlarının çıkışını etkiledi

Logitech oyun severler için yeni aksesuarlarını tanıttı: G915 Lightspeed, G815 Lightsync RGB ve G502 Lightspeed

HONOR’un Scale 2 Akıllı Tartısı 12 Farklı Değer Ölçümü Yapabiliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz