Google Trickleri

Dijital dünyadan önerileri derlediğimiz Pratik Yol’un yeni bölümü, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Tekno Safari editörleri; Pratik Yol’da bu hafta, birkaç basit tıklama ile Google’ı daha eğlenceli hale getirebilecek Google trickleri ve özelliklerini anlattı.  

Dijital dünyadan önerileri derlediğimiz Pratik Yol’un yeni bölümü, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Tekno Safari editörleri; Pratik Yol’da bu hafta, birkaç basit tıklama ile Google’ı daha eğlenceli hale getirebilecek Google trickleri ve özelliklerini derledi. Videoda ayrıca; Kübra Sarıkaya, bazen can sıkıntısını bazen de bir ihtiyacı giderecek bu basit numaraların nasıl kullanılacağını ve ne işe yaradığını da ayrıntılı bir şekilde anlattı. Merak edenler için detaylar videoda! 

Pratik Yol’un yeni bölümü; Google’ın Dinazor oyunu, Google Pacman, zar atma ve online yazı tura, Google kalp yapma ve çok daha fazlasını izleyici beğenisine taşıdı. Teknoloji dünyasındaki en yeni cihazların incelemelerini, dijital dünyada olup bitenleri ve Pratik Yol’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!       

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Müzik ya da Podcast Dinlerken İşinize Yarayacak Az Bilinen Spotify Özellikleri – Pratik Yol (Video)

Ürün Video Çekimi Bu Alet ile Çok Daha Kolay: Trexo Wheels İnceleme (Video) 

Oppo Reno 4 Pro Kamera Performansı Nasıl? Neler Yapabiliyor? (Video)

İnce ve Hafif – Huawei MateBook X Kutu Açılımı ve İlk İzlenim (Video) 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz