TechTalk 3 Podcast

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #3’ podcast, Tekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, üçüncü bölümüyle 28 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicilerle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yeni teknolojiler ve bilimsel gelişmeleri konuştu. Yayına ayrıca, Engin Arıkan da konuk oldu.  

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk #3’ podcastTekno Safari Spotify hesabında yayınlandı. ‘TechTalk’, üçüncü bölümüyle 28 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Timur Akkurt YouTube kanalında canlı olarak izleyicisiyle buluştu. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu; teknoloji gündemi, yeni teknolojiler ve bilim dünyasındaki gelişmeleri konuştu. Yayına ayrıca, Engin Arıkan da konuk oldu. Engin Arıkan ve TechTalk ekibi; bu bölümde Amerika Birleşik Devletleri, İspanya ve Avustralya’da bulunan ve NASA’nın gezegenler arası uzay aracı misyonlarını destekleyen dünya çapında bir ABD uzay aracı iletişim tesisleri ağı olan NASA – DEEP SPACE NETWORK’ü konuştu. TechTalk’un yeni bölümünde ayrıca; Starlink’in 2021’in sonuna kadar internet hızını ikiye katlayacağı, Elon Musk’ın yeni Dogecoin paylaşımının uzay turizmine olan etkisi, Tesla’nın bir aylık Bitcoin yatırımının 2020’de gerçekleştirdiği otomobil satışlarından daha fazla kâr getirmesi, Türkiye’nin Avrupa’da en çok kripto para kullanan ülke olması ve küresel internet ve sosyal medya kullanım oranları da konuşulan konular arasında kendine yer buldu. 

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Timur Akkurt YouTube kanalına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! 

TechTalk’un 28 Şubat’ta yayınlanan üçüncü bölümünü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Gündem Programı ‘TechTalk #1’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’, Pazar 21.30’da Canlı Yayında! 

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’ Podcast Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz