Altı yıl gibi çok uzun bir süredir kulaklık pazarında yeni ürün tanıtmayan Harman Kardon, CES 2020 kapsamında üç adet farklı türlerde kablosuz kulaklık ile karşımıza çıktı. İşte Harman Kardon kablosuz kulaklıkların özellikleri 

Fly TWS:

Harman Kardon, ses konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yerini alıyor. Firmanın müşterilerine tanıttığı ilk modelin adı Fly TWS. Bir adet şarj kutusuyla gelen bu model kulak içi kulaklık formuyla karşımıza çıkıyor. 5 saatlik pil ömrü sunan bu model diğer modellere göre birkaç konuda ön plana çıkıyor. Şarj kutusuyla beraber 15 saate varan bir pil ömrü sunan bu model tere ve yağmura karşı korumaya sahip. Dokunmatik olarak kontrol edebileceğiniz bu model sesli asistan desteğine de sahip. Fiyatı ise 150 Amerikan Doları olarak açıklandı.

Fly BT:

Harman Kardon Fly BT

Kulak içi kulaklıklarınızı kablo ile bir arada tutmak istiyorsanız Fly BT size bu konuda eşlik ediyor. Kulaklığın bir tarafında pil ve mikrofon yer alırken boyun arkası klipsi ile de size kendinize göre ayar yapma imkanı sunuyor. Tam şarj edildiğinde sekiz saate kadar pil ömrü vaat eden bu model ayrıca tere karşı da kendini koruyabiliyor. Sesli asistan desteğine de sahip olan modelin fiyatı ise 100 Amerikan Doları.

Fly ANC:

Harman Kardon Fly ANC

Aktif gürültü engelleyicili kulaklıklar arasında Bose ve Sony gibi firmaların arasında rekabete katılan bir diğer model ise Fly ANC. Uzun bir uçus sırasında ya da çok gürültülü ortamlarda sadece müzikle ilgilenmek isteyen kullanıcılar için vazgeçilmez olan bu tür kulaklıklar fiyat olarak her ne kadar yüksek bir etikete sahip olsa da sunduğu avantajlar da hiç yadsınamayacak şekilde. 40 mm sürücüye sahip olan bu model 30 saat kablosuz kullanım ve aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 20 saate varan pil ömrü sunuyor. 250 Amerikan Doları olarak açıklanan bu model önümüzdeki aylarda raflarda yerini alacak.