Samsung’un 14 Ocak’ta ‘UNPACKED’ etkinliğinde tanıtması beklenen yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro, henüz tanıtılmadan Facebook üzerinden satışa çıkarıldı. Cihazın henüz lansman günü gelmeden nasıl satışa sunulduğu ise henüz bilinmiyor.

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, 14 Ocak’ta düzenleyeceği ‘UNPACKED’ etkinliğinde yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21 ile yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Lansmana sayılı günler kala neredeyse hem şirketin yeni amiral gemisi serisi hem de kablosuz kulaklığı hakkında pek çok bilgiye sahibiz. Tasarımından özelliklerine kadar pek çok özelliğini bildiğimiz cihazlar hakkında ortaya yeni bir haber çıktı. Ancak söz konusu haber diğer sızıntılardan daha farklı. Geçen günlerde “yanlışlıkla”  Samsung’un resmi internet sitesinde görülen Galaxy Buds Pro, bu sefer de satışa çıkmış bir şekilde görüldü.

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’ya erkenden sahip olduğu düşünülen bir kişi, şirketin yeni kulaklığını Facebook üzerinden satışa çıkardığını duyurdu. Facebook’ta Galaxy Buds Pro’yu sattığını iddia eden kullanıcının kulaklığı nasıl elde ettiği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Söz konusu kişi, Galaxy Buds Pro’yu 180 dolara sattığını ve ürünün elinde iki adet olduğunu da aktarıyor. Henüz daha lansmanı düzenlenmeden Facebook’ta satışa çıkarılan kulaklığın başına tanıtım etkinliğine kadar neler gelecek bekleyip göreceğiz. 

Galaxy Buds Pro özellikleri

Galaxy Buds Pro kutusuyla 28 saat, kutusuz 8 saat kesintisiz kullanılabilecek. Bu bağlamda kulaklığın ayrıca kesintisiz 4,5 saat konuşma imkanı sunduğu biliniyor. Buds Pro, kutusuyla birlikte ise 15 saate kadar arama yapmak için kullanabilir.

Samsung yeni kablosuz kulaklık modelinde, Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Live’dan farklı olarak IP57 sertifikasına sahip olarak kullanıcı beğenisine sunulacak. Galaxy Buds Pro’nun IP57 sertifikası sayesinde su ve tere karşı maksimum dayanıklılık göstereceği ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modelinde ayrıca gelişmiş aktif gürültü engelleme desteği de serinin diğer modellerine göre gelişmiş bir yapıda olacak.

Galaxy Buds Pro’da 11 mm’lik bass odaklı, 6,5 mm’lik tiz odaklı sürücüler yer alacak. Bu bağlamda kullanıcılar, Galaxy Buds Pro kullanıcıların her türlü müzik seçimine karşı başarılı bir ses kalitesi sunabilecek. Cihazda ayrıca Bluetooth 5.1 ve hızlı eşleştirme gibi özellikler de bulunacak.

Samsung’un 14 Ocak’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen Galaxy Buds Pro’nun fiyatının 199 dolar (yaklaşık 1.500 TL + vergiler) olacağı daha önce sızdırılan görüntülerde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy Buds Pro’ Kulaklık Modelini Resmi Türkiye Sayfasına Ekledi! 

‘Samsung Galaxy S21 Ultra’nın, ‘S Pen’ Desteği ile Geleceği Doğrulandı 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz