hepsiburada-google-cloud-platform-teknosafari

Hepsiburada ve Google Cloud Platform, iş birliği ile yenilikçi IT altyapısını daha da güçlendiriyor. Hepsiburada, büyük ölçekli dijital dönüşüm hedefi ile uzun vadeli stratejik iş birliğini daha da öteye taşıyor.

Hepsiburada, sunduğu hizmetlerin kapsamını daha da genişletmek adına Google Cloud ile yeni bir iş birliğine imza attı. Şirket, Google ile uzun zamandır var olan iş birliği kapsamında daha önce GoogleAds ve GooglePay ile ortak projelerde çalışmıştı. Bugün açıklanan Google Cloud iş birliği, Hepsiburada’nın Google ürün ve hizmetlerini iş planlama süreçlerinde kullanma vizyonunu ileri taşıyor.

Google Cloud ile yapılan yeni iş birliği, Hepsiburada’nın bilgi teknolojisi altyapısını destekliyor. Hizmet kalitesini daha da artırmayı hedefleyen Hepsiburada, yüksek kalitede ve kişiye özel esnek bir müşteri deneyimi sunacak. İş birliği, ayrıca Hepsiburada operasyonlarının, daha fazla esneklik ve hız ile büyümesini sağlayacak.

İş birliği kapsamında, Google Cloud’un analiz ve makine öğrenimi alanındaki uzmanlığı, tahmini teslimat sürelerini belirleyen daha güçlü bir talep sistemi oluşturacak. Böyle, Hepsiburada tedarik zinciri altyapısı daha da verimli bir hale gelecek. Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı Gürkan Coşkuner, iş birliği hakkında şöyle konuştu;

google-cloud-platform-hepsiburada-teknosafari

“Ticaretin dijitalleşmesine öncülük eden Türkiye’nin lider e-ticaret platformlarından biri olarak, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biriyle iş birliğimizi derinleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Google Cloud ile iş birliğimiz, paydaşlarımıza değer katmak için yaptığımız yatırımların önemli bir parçası olacak. Hepsiburada olarak, Google Cloud tarafından sağlanan ileri teknoloji ve kapasitenin desteğiyle, müşteri odaklı hizmet yaklaşımımızı ve kullanıcı dostu uygulamalarımızı daha da geliştirmeyi hedefliyoruz.

Bu iş birliği, Türkiye’de ticaretin dijital dönüşümünü desteklerken, platformumuzda sunulan hizmetlerin kapsamını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda talebin yoğun olduğu dönemlerde bize daha fazla esneklik ve hız da kazandıracak.

İşbirliği aynı zamanda, müşterilerimize doğru ürünleri doğru zamanda sunmak için veri ve içgörüleri kullanma ve tedarik zincirimizi güçlendirmek için doğru tahminlere odaklanma stratejilerimiz ile de uyumlu. Google ile iş birliğimizi derinleştirmekten mutluluk duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir:

Turkcell ve MEB, Geleceğin Yazılımcıları için İstihdam Sağlıyor

Huawei FreeBuds Lipstick, Ön Satışa Sunuldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz