razer-playstation-5-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Oyuncu ekipmanları ve donanımları ile önemli bir yere sahip olan Razer, PlayStation 5 kulaklık serisini tamamladı. Konsol hayranları için özel olarak tasarlanan Razer PlayStation 5 Kaira kulaklıkları tanıtıldı.

Oyuncular için önde gelen küresel ekipman ve donanım markası Razer, PlayStation 5 için kablosuz kulaklık modelini tanıttı. Siyah beyaz motifler ve özel mavi vurgular sayesinde Kaira kulaklıklar, PlayStation 5 konsolunun ve DualSense kablosuz Gamepad’in tasarımına uyum sağlıyor.

Ayrıca bugün piyasaya sürülen Razer Hızlı Şarj Standı, herhangi bir PS DualSense kablosuz gamepad modeli ile sorunsuz bir şekilde eşleşme sağlıyor.

Razer Kaira Pro ve Kaira kablosuz kulaklık

razer-kaira-pro-teknosafari

Haptics özellikli Razer Kaira Pro Dual Wireless Headset, üst düzey konsol deneyimi vadediyor. Razer tarafından PlayStation 5 için özel üretilmiş ilk kablosuz kulaklığı, Razer™ HyperSense tarafından desteklenen akıllı bir haptik teknolojisi, sesli ipuçlarına dayalı zengin, gerçeğe yakın dokunma duyusu geri bildirimi sağlayarak oyuncuların duyularını tam dokunsal oyun deneyimine kaptırmalarına olanak tanıyor.

Razer Kaira Pro modeli, sorunsuz netlik için Razer TriForce Titanium 50mm sürücüler ile birlikte geliştirildi. Uzun kullanım süreçlerinde de rahatlık sağlaması için hafif bir tasarıma sahip olan kulaklık, HyperClear Supercardioid Mic ile oyun içi iletişimi de sorunsuz bir şekilde sağlayabiliyor.

Kablosuz kulaklık, ayrıca mobil kullanım için yerleşik bir mikrofon sunarak kullanıcılara Bluetooth aracılığı ya da birlikte verilen 2.4 GHz USB-C dongle ile bağlantı kurulmasını sağlıyor.

Kaira Pro’nun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:
• Dokunma duyusu geri bildirimi ve daha yüksek atmosfer için Razer™ HyperSense
• Üst düzey ses performansı için Razer™ TriForce Titanium 50mm Sürücüler
• Güçlü, gerçekçi ses için çıkartılabilir Razer™ HyperClear Supercardioid Mic
• 2,4 GHz ve Bluetooth arasında geçiş yapmak için Razer™ SmartSwitch
• Mobil Uygulaması ile özelleştirilebilen Razer™ Chroma RGB desteği

İlginizi Çekebilir:

Hepsiburada ve Google Cloud Platform İş Birliği İmzalıyor

Turkcell ve MEB, Geleceğin Yazılımcıları için İstihdam Sağlıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz