hepsipay-hepsiburada-paycell-turkcell-teknosafari

Türkiye’de dijitalleşme konusunda öncü isimlerden olan Hepsiburada ve Turkcell, online alışverişte yeni bir iş birliği imzaladı. Bu iş birliği ile milyonlarca Paycell kullanıcısı, Hepsipay Cüzdanım üzerinden karta ihtiyaç duymadan Hepsiburada’dan alışveriş yapabilecek.

Hepsiburada ve Turkcell, yeni nesil ödeme sistemleri Hepsipay ve Paycell ile iş birliği imzaladı. İşbirliği kapsamında, e-ticarette bir yeniliğe daha adım atılmış oldu. Milyonlarca Paycell kullanıcısı, hiçbir banka ya da kredi kartına gerek duymadan, Hepsiburada’dan kolayca alışveriş yapabilecek.

Hepsipay Cüzdanım kullanıcıları, cüzdan içerisindeki Turkcell Faturayla Öde seçeneği ile Paycell’in hazır limitlerini kullanarak Hepsipay cüzdanlarına yükleme yapılabilecek. Yüklenen tutar da Hepsiburada alışverişlerinde kolaylıkla kullanılabilecek. Yüklenen tutar, Turkcell faturasına yansıyacak. Böylelikle ikiz cüzdan uygulaması iş birliği ile kartsız alışveriş deneyimi kolaylaşacak.

Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen“Hepsiburada olarak yaptığımız yatırım ve yeni atılımlarla Türkiye’de ticareti dijitalleştirmeye devam ediyoruz. Hepsipay Cüzdanım müşterilerine tüm alışverişlerinde eşlik ederek hızlı, kolay ve hep kazandıran bir ödeme deneyimi sunmayı amaçlıyor. Hepsipay Cüzdanım  ve Paycell’in bu yeni iş birliği Hepsiburada’nın uçtan uca alışveriş deneyiminin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. Bu iş birliği ile, bir banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilere de Hepsipay ile alışveriş yapma imkanı sunuyoruz. İki öncü cüzdanın birlikte kullanımıyla sağlanacak geçişkenlikle Turkcell ve Hepsiburada kullanıcılarının hayatı kolaylaşacak. Paycell ve Hepsiburada kullanıcılarına ödemelerinde ciddi kolaylık sağlayacak böyle bir hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz. Hepsipay Cüzdanım ile bundan sonra da bu gibi yenilik ve hizmetlerle müşteri odağımızı daha da geliştirecek ve farklı ödeme seçenekleriyle geleceği bugüne yaklaştıracağız.” şeklinde konuştu.

paycell-turkcell-teknosafari

Paycell Genel Müdürü Onur güven ise, “Hepsiburada olarak yaptığımız yatırım ve yeni atılımlarla Türkiye’de ticareti dijitalleştirmeye devam ediyoruz. Hepsipay Cüzdanım müşterilerine tüm alışverişlerinde eşlik ederek hızlı, kolay ve hep kazandıran bir ödeme deneyimi sunmayı amaçlıyor. Hepsipay Cüzdanım  ve Paycell’in bu yeni iş birliği Hepsiburada’nın uçtan uca alışveriş deneyiminin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. Bu iş birliği ile, bir banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilere de Hepsipay ile alışveriş yapma imkanı sunuyoruz. İki öncü cüzdanın birlikte kullanımıyla sağlanacak geçişkenlikle Turkcell ve Hepsiburada kullanıcılarının hayatı kolaylaşacak. Paycell ve Hepsiburada kullanıcılarına ödemelerinde ciddi kolaylık sağlayacak böyle bir hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz. Hepsipay Cüzdanım ile bundan sonra da bu gibi yenilik ve hizmetlerle müşteri odağımızı daha da geliştirecek ve farklı ödeme seçenekleriyle geleceği bugüne yaklaştıracağız.” ifadelerinde bulundu.

Turkcell ve Hepsiburada stratejik iş birliklerinin ilk adımı olarak görülen anlaşma, Aralık ayında yürürlüğe girecek.

İlginizi Çekebilir:

Metaverse için tasarlanan ‘Dijital Yat’ 650.000 Dolar ile satıldı 

Battlefield 2042, serinin en kötü puanlı oyunu oldu

KVKK Yemeksepeti hakkında inceleme başlattı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz