Huawei’nin akıllı saat ve bileklik pazarında dünyada en büyük paya sahip olan şirket olduğu belli oldu. IDC 2020 Q2 raporu sonuçlarına göre, Huawei yüzde 24’lük pazar payıyla bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarında lider konumda. 

Kullanıcılara yenilikçi ürünler sunma felsefesiyle ilerleyen Çin merkezli teknoloji üreticisi Huawei, sadece akıllı telefon sektöründe değil giyilebilir akıllı ürünlerde de tüketicilerini memnun etmeyi başarıyor. 

Huawei, IDC 2020 Q2 Raporunda yüzde 24 ile en büyük paya sahip

Bu bağlamda bileğe takılan giyilebilir cihaz pazarında lider konumda olan Huawei, IDC 2020 Q2 raporunda yüzde 24’lük bir orana sahip. Raporda, Huawei’yi ise yüzde 20.4’lük bir oranla Xiaomi takip ediyor. Apple’ın yüzde 17.1’lik payı ise şirketin üçüncü sıraya yerleşmesine olanak tanıyor.

Huawei Watch GT serisiyle öne çıktı

Akıllı telefonlarda olduğu gibi, Huawei akıllı giyilebilir cihazlar alanında da lider markalardan biri haline geldi. HUAWEI Watch GT Serisi’nde ilk akıllı saatin doğuşundan bu yana akıllı saat serisi çok iyi performans gösterdi. Uzun ömürlü pille desteklenen profesyonel ve doğru veri izleme yetenekleri ile HUAWEI Watch GT Serisi tüketicilerine daha kapsamlı, gerçek zamanlı ve kullanışlı bir spor ve yaşam tarzı deneyimi sunarak, sağlıklarını daha etkili bir şekilde yönetmeye yönelik proaktif bir adım atmalarına yardımcı oldu.

Teknolojik avantajlarla elde edilen rekabet avantajı

Uzun süre takılması gereken bir ürün olan akıllı saatin pil performansı, tüketiciler ve benzer şekilde sektör uzmanları arasında her zaman endişe konusu oldu. Test koşullarında kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil ömrüyle HUAWEI Watch GT Serisi, ultra uzun pil ömrüne sahip sektörün ilk akıllı saati oldu. HUAWEI Watch GT Serisi, tüketicinin gerçek zamanlı, sürekli sağlık izleme talebini de karşılıyor. Aynı zamanda kullanıcıların spor ve sağlık deneyimini kapsamlı bir şekilde geliştiriyor.

Şu anda, uzun pil ömrüne sahip olan ve kullanıcıların spor ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayan HUAWEI Watch GT 2 ile 100 spor türü için özellikler içeren ve genç tüketiciler arasında oldukça popüler olan Watch GT 2e var. HUAWEI Watch GT 2 Pro, serideki en profesyonel model ve kullanıcılara daha kapsamlı ve profesyonel bir spor ve sağlık deneyimi sunarak spor konusunda daha sağlık bilincine sahip ve hevesli olmalarını sağlıyor.

iOS ve Android cihazlarla rahat uyumluluk

Huawei Watch GT 2 Pro, mümkün olan en rahat deneyimi elde etmek için herhangi bir iOS veya Android akıllı telefonla hızlı ve kolay bir şekilde eşleştirilebilir. 

Android cihazlar için, Huawei cihazının paketinde basılı olan QR kodunu taratmak veya Huawei AppGallery’den uygulamayı indirmek yeterli oluyor.

İlginizi Çekebilir:

Huawei, 2021 Yılında Kendi Elektrikli Otomobil Modelini Tanıtmayı Planlıyor 

Huawei, ‘Mate X2’ Katlanabilir Akıllı Telefon Modelini Çin’de Satışa Sundu! 

Şık ve Zarif Peki Gerçekten Şarjı 12 Gün Gidiyor mu? Huawei Band 4 Pro inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz