Huawei, WATCH GT 3 Serisi’nin en yeni akıllı saati olarak bilinen HUAWEI WATCH GT 3 SE’yi Türkiye’de satışa sundu. Son teknoloji bir hafif akıllı saat deneyimini sunmayı hedefleyen HUAWEI WATCH GT 3 SE, şehir keşiflerinin, spor ve fitness tutkunlarının ve sağlık odaklı bireylerin ihtiyaçlarını taşıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, hafif tasarımı ve rahat kullanım deneyimi ile kullanıcıların açık hava etkinliklerinde rahat etmesini sağlamak istiyor. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip HUAWEI WATCH GT 3 SE, aynı zamanda şarj edilmeden 2 haftaya kadar kesintisiz kullanım sağlıyor.

Kullanıcılara kişisel asistan desteğini sağlayan HUAWEI WATCH GT 3 SE, Android ve iOS akıllı telefonlarla uyumlu. Aynı zamanda kullanıcılar, HUAWEI Health uygulamasından elde ettikleri egzersiz sonuçlarını popüler egzersiz izleme uygulaması ve topluluğu Strava ile de paylaşabiliyorlar.

Hafif Tasarım

Spor tutkunları için özel olarak tasarlanan tasarımı, moda ve işlevselliği bir araya getirmek istiyor. Tamamen yeni bir görünüme sahip saat, 1,43 inç AMOLED yüksek çözünürlüklü renkli ekranda yeni arayüz tasarımında kullanıcılara daha şık ve zarif seçenekler sunuyor. Saatin yüksek çözünürlüklü renkli ekranı, 326 PPI ile 466 x 466 yüksek çözünürlüklü çözünürlüğü benimseyerek renklerin ekranda net bir şekilde sunulmasını sağlar. Ayrıca, oyuk tasarım için güçlendirilmiş polimer elyaf ile aşınmaya dayanıklılık güvencesi getiren Corning Gorilla Glass ekran kullanılıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, özel teknoloji ve dayanıklı malzemeler kullanırken bile yalnızca 35,6 g (kayışsız) ağırlığa ve yalnızca 11 mm kalınlığa sahip. Saat, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli saat yüzleri ile Grafit Siyahı ve Orman Yeşili olmak üzere iki renkte geliyor. Binlerce saat yüzü temasının yanı sıra kullanıcılar, kendilerine özgü kişiselleştirilmiş saat yüzleri oluşturmak için OOTD ve Portre Modu fotoğraflarını kullanabiliyor.

Günlük Fiziksel Zorluklar İçin Dayanıklı

Çalışılan fiziksel ortam sert olduğunda spor tutkunlarına her türlü sert ve ekstrem hava şartlarına dayanabilecek bir akıllı saatin eşlik etmesi gerekiyor. HUAWEI WATCH GT 3 SE, ISO 22810:2010 standardını karşılayan 5ATM su geçirmezliğini destekler ve 10 dakika boyunca 50 metreye kadar derinlikte çalışmasına olanak tanır. GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo ve QZSS gibi beş ana uydu sistemiyle birlikte çalışan saat, tüm egzersizler için mükemmel parazit önleme performansı sağlayan yerleşik beş sistemli, yüksek hassasiyetli GNSS konumlandırma çipini kullanır.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, kullanıcılara antrenmanlarında daha fazla yardımcı olmak için 100’den fazla spor modu, akıllı koşu planı ve hatta Huawei’nin çeşitli egzersiz verilerine dayalı kapsamlı spor değerlendirmeleri ve önerileri sunan kendi geliştirdiği TruSport algoritmasını sunar.

İyileştirilmiş HUAWEI TruSleep 3.0

Sağlık takibine yardımcı olan HUAWEI WATCH GT 3 SE, kullanıcının genel hayati değerlerinin doğru okumalarını sağlar. Kendi geliştirdiği HUAWEI TruSeen 5.0+, HUAWEI TruSleep 3.0 ve diğer Tru serisi sağlık izleme teknolojileri sayesinde HUAWEI WATCH GT 3 SE, kalp atış hızı, uyku kalitesi, SpO2 ve stres seviyelerini izleyen çok yönlü sağlık izlemeyi destekler.

Doğru kalp atış hızı izleme sağlayan HUAWEI TruSeen 5.0+, azaltılmış sinyal kaybı oranıyla artırılmış veri kapasitesine sahip. Güçlü parazit önleyici ve gürültü azaltma tasarımıyla HUAWEI TruSeen 5.0+, hareket gürültüsüyle daha iyi başa çıkmayı ve egzersiz yaparken kalp atış hızı ölçümünün doğruluğunu daha da iyileştirmeyi hedefliyor.

HUAWEI TruSleep 3.0, uykuyu izlemek için kızılötesi ışığa dayalı sektör lideri teknolojiyi kullanan HUAWEI Tru serisinin bir başka parçasıdır. HUAWEI TruSleep 3.0, kullanıcının uyku süresini otomatik algılama ve hafif uyku ile derin uyku da dahil olmak üzere kapsamlı uyku yapısını sunma gibi mevcut özelliğin üzerine, uykunuzun kalitesini kaydetme gibi uyku takibinde daha iyi doğruluk sağlayan iyileştirmeler getiriyor. Ayrıca, HUAWEI Sağlık uygulaması aracılığıyla HUAWEI TruSleep 3.0, kullanıcılara uyku alışkanlıkları hakkında faydalı bilgiler sağlamak için uyku kalitesi kaydını, uykuda konuşma kaydını ve horlama takibini destekleyerek uykuya dalma güçlüğü de dahil olmak üzere altı tipik uyku problemini otomatik ve doğru bir şekilde tanımlar. Hafif uyku, geceleri kolay uyanma, erken uyanma, çoklu rüyalar, düzensiz uyku alışkanlığı ve kullanıcının uyku kalitesini bilimsel olarak iyileştirmek için 200’den fazla kişiselleştirilmiş öneri ve tavsiye sağlar.

Kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olmak için HUAWEI Sağlık uygulaması, Sağlıklı Yaşam sınamaları, günlük su alımı, ilaç hatırlatıcıları ve daha fazlası hakkında çok sayıda kişiselleştirilmiş hatırlatıcı sağlar.

Akıllı Deneyim İçin Kişisel Yardımcı

Kullanıcıların akıllı ekosistemini daha da genişleten HUAWEI WATCH GT 3 SE, daha kullanışlı bir akıllı deneyim sunar. Telefon aramalarını yanıtlama, bilgi arama, fitness takibi ve daha fazlasını, kullanıcılar yalnızca bileklerinden yapabilecekler.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, çok çeşitli senaryolar için faydalı özellikler sunmak için tasarlanmış. Seyahat etmek isteyen kullanıcılar için saat, bilinmeyen bir bölgede bulunan herkes için çok önemli bir işlev olan Harita Navigasyonu’nu sunuyor. Oyun ve eğlence alanında MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music ve daha fazlasını destekliyor. Verimliliği ve sağlığı iyileştirmek için TickTick Focus To-Do, Ev Egzersizleri ve daha fazlasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH GT 3 SE, 3.699 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden son tüketici fiyatıyla satışta.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz