Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Huawei, düzenlediği bir etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Huawei ’nin tanıttığı yeni ürünler arasında arabalar için geliştirdiği ekran ve yeni Smart Screen S ekran modelleri dikkat çekti. 

Çin merkezli teknoloji üreticisi Huawei, Çin’in Dongguan şehrinde düzenlediği bir etkinlikte yeni bir dizi ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Huawei’nin tanıttığı ürünler arasında “hepsi bir yerde akıllı ev çözümü”, S serisi akıllı ekran ve araçlar için geliştirdiği Huawei Smart Screen bulunuyor. 

Huawei yetkilisi Richard Yu’nun geçen sene yaptığı bir açıklamada şirketin nesnelerin interneti ekosisteminin yükseltileceği ve zenginleştirilen akıllı ev ekosistemlerinin olacağı belirtilmişti. Şirket düzenlediği etkinlikte bunun adımlarını resmi olarak gösterirken, söz konusu teknolojinin gelişmeye devam edeceğini belirtti.

Huawei Vehicle Smart Screen

Çin merkezli üretici, akıllı ekosistemin bir parçası olarak Huawei Vehicle Smart Screen’i (Huawei araç içi akıllı ekran) görücüye çıkardı. Çoklu iş birliği akıllı ekosisteminin bir parçası olan bu akıllı ekran aracı, şirketin dağıtımlı teknolojiyle donattığı ilk otomobil terminal cihazı olarak anılıyor. Ayrıca, Huawei Smart Vehicle Screen akıllı telefonlar ile bağlantı kurabilen Huawei HiCar tarafından desteklenen ilk araç içi ürünü olarak da adından söz ettiriyor.

Huawei HiCar ile birlikte akıllı telefon uygulamaları ve servisleri, araçtaki akıllı ekrana aktarılabiliyor. İlk eşleştirmeleri yapılan cihazlar arasında daha sonra Huawei akıllı telefonları akıllı ekrana kolay bir şekilde hatta telefonu çıkarmadan dahi bağlantı kurabiliyor. Şirketin yeni akıllı ekranının ön siparişe 30 Aralık’ta, satışlarının ise 8 Ocak’ta resmi olarak başlayacağı belirtildi.

Huawei yeni Smart Screen S serisi

Huawei’nin Smart Screen S ismini verdiği yeni TV serisinin ise, 6 modelle satışa çıkacağı aktarıldı. Seriye eklenecek modeller arasında, 55 inç, 65 inç, 75 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu bulunuyor. Huawei’nin yeni Smart Screen S TV’lerinin ekranlar arası deneyim sunduğu aktarılıyor. Bunun yanı sıra akıllı etkileşimler, nesnelerin interneti teknoloji de bulunuyor. Yeni serinin ayrıca Huawei’nin kendi işletim sistemi HarmonyOS ile birlikte geleceği ve bu bağlamda çok kapsamlı bir ekosistem sunacak. Ayrıca güncellemeleri de çok daha kolay bir şekilde alabilecek. 

Yeni Huawei Smart Screen S modellerinin fiyatları ve çıkış tarihleri:

  • 55 inç 60 Hz Smart Screen S: 3.299 yuan (3.850 TL) – ön sipariş: 21 Aralık – satış: 26 Aralık
  • 65 inç Smart Screen S: 4.999 yuan (5.840 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021
  • 65 inç Smart Screen S Pro: 5.699 yuan (6.650 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021
  • 75 inç Smart Screen S: 6.999 yuan (8.170 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021
  • 75 inç Smart Screen S Pro: 7.999 yuan (9.349 TL) – sipariş alım: 8 Ocak 2021

İlginizi Çekebilir:

DxOMark Testlerinde Huawei Mate 40 Pro+ Tarih Yazdı

‘Huawei P50’ Ailesinin, ‘HarmonyOS’ ile Gelen İlk Akıllı Telefon Serisi Olacağı İddia Edildi 

Huawei HarmonyOS 2.0 İşletim Sisteminin Beta Sürümünü Yayınladı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz