Okuma Süresi
1 dakika

Mobil Dünya Kongresi (MWC 2023) Barselona’da düzenlendi. Etkinlikte, HUAWEI WATCH Buds ve HUAWEI WATCH GT Cyber dahil olmak üzere Huawei giyilebilir cihazları, küresel medyanın ve misafirlerin dikkatini çekerek 16 prestijli medya ödülü kazandı.

HUAWEI WATCH Buds

Çin’in sevilen markaları arasında yer alan Huawei, son dönemde hem akıllı telefon piyasasında hem de akıllı giyilebilir cihazlarla adını dünyaya duyurmaya devam ediyor. Son olarak HUAWEI WATCH Buds ile birlikte akıllı saat ve kablosuz kulaklığı tek bir ürüne entegre etmeyi başaran Huawei, 2’si 1 arada kullanım deneyimiyle adından söz ettirdi.

Manyetik açılır kapak ve kulaklık tasarımına sahip HUAWEI WATCH Buds, TWS kulaklıkları ve akıllı saati tek cihazda birleştirerek günlük kullanımı kolaylaştırıyor. Kulaklıklar, takıldığında sol ve sağ ses kanallarını otomatik olarak düzelten ve farklı kulak kanalı yapıları için en iyi ses kalitesini gerçek zamanlı olarak akıllıca uyarlayan Adaptif Tanımlama Teknolojisini destekliyor. Akıllı giyilebilir teknoloji ürünlerinde Huawei, yeni ürün formları, teknolojileri ve deneyimindeki avantajlarıyla sektördeki yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam edecek.

HUAWEI WATCH GT Cyber

Mobil Dünya Kongresi’nde ödül alan bir diğer giyilebilir teknoloji ürünü ise Huawei Watch GT Cyber oluyor. HUAWEI WATCH GT Cyber, değiştirilebilir kasaları ile 8 medya ödülü kazandı. Farklı kıyafetlere ve tarzlara uyum sağlayabilen saat, küresel tüketicilerin her türlü durumda kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyor. HUAWEI WATCH GT Cyber üç koleksiyon halinde geliyor: Urban Edition, Sport Edition ve Elegant Edition.

Huawei, fitness ve sağlık alanındaki yeni dijital yetenekler aracılığıyla sağlıklı yaşamı teşvik etmek için tam yığın ve derin donanım-yazılım-servis uyumunu kullandı. Geçtiğimiz yıl, Huawei’nin akıllı giyilebilir ürünleri, tasarım, üretim süreçleri, yazılım ve donanım özelliklerindeki yeniliklerle dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere gelişmiş bir ürün deneyimi sunmaya devam etti. Huawei, son derece yenilikçi donanım ürünlerine ek olarak, yazılım yeteneklerinde de atılımlar yaptı. HUAWEI TruSeen, HUAWEI TruSport, HUAWEI TruSleep gibi şirket içi yenilikler sayesinde Huawei’nin giyilebilir ürünleri, dünya çapındaki kullanıcılara profesyonel sağlık ve egzersiz takibi sağlıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz