Kampa Gidecekler İçin Mobil Uygulamalar

Tekno Safari editörlerinin ilk kez kampa gidecekler için işe yarayacak mobil uygulamalar listesini derlediği yeni video, Tekno Safari’ YouTube kanalında yayınlandı. Videoda; bazıları kampta hayat kurtaracak, bazıları ise kamp deneyimini çok daha güzel bir hale getirebilecek birçok uygulama önerisine yer verildi.  

Dünya geneline hızla yayılan COVID-19 salgını, birçok kişiyi sosyal izolasyonu koruyarak yılın yorgunluğunu atabileceği insansız tatil seçeneklerini değerlendirmeye zorladı. Bu nedenle, doğayla iç içe olmayı ve kalabalıklardan uzaklaşmayı mümkün kılan kamp tatiline yönelik talep de ciddi oranda artış gösterdi. Tekno Safari ekibi, kısa bir süre önce insansız tatil deneyimini güzelleştirebilecek ve kamp koşullarını daha konforlu bir hale getirebilecek teknolojik kamp malzemelerini okurları için derlemişti. Seri; yine Tekno Safari editörlerinin, ilk kez kampa gidecekler için işe yarayacak mobil uygulamalar listesini derlediği yeni video ile devam ediyor.

Videoda; bu kez de bazıları kampta hayat kurtaracak, bazıları ise kamp deneyimini çok daha güzel ve eğlenceli hale getirebilecek birçok uygulama önerisine yer verildi. Listeye; doğal yaşam koşullarında ‘offline’ hayatta kalma rehberi sunacak veya doğal afet durumunda iletişimi kolaylaştıracak uygulamalardan, gökyüzüne bakarak gezegen hareketlerinin incelenebildiği uygulamalara kadar pek çok mobil uygulama dahil edildi. Mobil uygulamalardan biri hariç tümünün, iOS ve Android platformlarından kolaylıkla erişilebilecek uygulamalar olduğu belirtildi. Uygulama önerilerine ilişkin detaylar ise videoda! 

İşte insansız tatili konforlu bir hale getirebilecek kamp uygulamaları! 

Kamp Uygulamaları

Tekno Safari editörlerinin insansız tatili konforlu bir hale getirebilecek kamp uygulamaları listesi ise şu şekilde: 

1. Maps.me 

2. Kampp

3. The Weather Channel 

4. Google Lens 

5. PackKing 

6. SkyView 

7. Morse Code/Morse Code Translator 

8. Google Translate 

9. Survival Manual  

“Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Kamp Malzemeleri” videosunu izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

İnsansız Tatil Deneyiminizi Güzelleştirecek Teknolojik Kamp Malzemeleri! 

Netflix, ‘Jurassic World Kretase Kampı’ İsimli Yeni Dizisi İçin Fragman Yayınladı 

Hediyeli SanDisk Extreme Pro SSD İnceleme Videosu Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz