steam-deck-ozellikleri-teknosafari

Valve, taşınabilir Steam Deck oyun konsolu ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Paylaşılanlara göre şirket, ön sipariş verilen ilk konsolların Şubat ayında teslim edeceğini belirtti.

Valve, taşınabilir Steam Deck bilgisayarı ile ilgili yeni paylaşımda bulundu. Paylaşılan bilgilere göre Valve, ilk nesil konsolların Şubat ayı sonuna kadar sipariş verenlere ulaşacağını belirtti. Bununla birlikte Steam Deck konsolları için daha fazla gecikme olmayacak.

İlk üretilen Steam Deck modelleri, Valve tarafından test edilmiş olarak gönderilecek. Şimdiye kadar herhangi bir problemin bulunmadığı belirtiliyor. Ön sipariş veren oyun severler, Şubat ayı sonuna kadar siparişlerini teslim alabilecek.

steam-deck-donanim-teknosafari

Bunların yanında Valve, ilk sevkiyatlar öncesinde Deck Verified programını kullanarak Steam Deck konsollarının desteklediği oyunları mümkün olduğunca artırmak istiyor. Bunun için oyun geliştiricilere yüzlerce Deck kiti gönderilmiş durumda. Önümüzdeki aylarda ise daha fazlası gönderilecek.

Şirketin planları, binlerce oyuna sahip olan Steam kütüphanesini, konsol için öze filtrelere ayırabilmek. Her oyun incelendikten sonra, Desteklenmeyen, Yarı Destekli, Desteklenen şeklinde 3 gruba ayrılacak. Hiç test edilmeyen oyunlar ise Bilinmeyen olarak kategorize edilecek.

Bunların yanında Steam Deck, 399, 529 ve 649 dolarlık ön sipariş fiyatlarına sahip.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz