hakan: muhafız üçüncü sezon

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız ’ın üçüncü sezonu yayınlandı. Netflix’te yayınlanan dizinin yeni sezonu bugün itibariyle izlenebiliyor. 

Popüler online dizi ve film platformu Netflix’in ilk Türk yapımı olan dizisi Hakan: Muhafız üçüncü sezon onayını almış ve dizinin çekimleri geçen aylarda tamamlanmıştı. İzleyiciyle ilk olarak 2018 yılında buluşan dizi birtakım olumsuz tepkiler alsa da kendi hedef kitlesini oluşturmayı başarmıştı. Dizinin üçüncü sezonu ise sevenleri tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. 

Dünyanın en popüler çevrimiçi yayın platformu olan Netflix’in, Türkiye’de de önemli bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Bu durumun farkında olan platform da Netflix Türkiye kullanıcıları için özel programlar ve içerikler üretiyor. Netflix’in hayata geçirdiği ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız bu bağlamda oldukça önem arz ediyor. 

2018’in Aralık ayında ilk sezonu yayınlanan diziye gösterilen ilgiyi yanıtsız bırakmayan Netflix, geçen sene Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunu Nisan ayında izleyici beğenisine sunmuştu. Yayınlanmaya başladığı ilk andan beri Türkiye gündeminde bulunmayı başaran Netflix Türk dizisinin bugün itibariyle üçüncü sezonu da yayında. 

Hakan: Muhafız üçüncü sezon konusu:

hakan: muhafız üçüncü sezon konusuOnline yayın platformu Netflix’te yayınlanan Hakan: Muhafız’ın bugün izleyici beğenisine sunulan üçüncü sezonu 10 bölümden oluşuyor. İzleyiciler yeni sezonda Çin’den tüm dünyaya yayılmaya başlayan ve ölümcül sonuçlara sebebiyet veren coronavirüsüne benzer bir virüsün İstanbul’u etkisi altına alışını izleyecek. Ölümsüzlerin İstanbul’a yaydığı virüs son zamanlarda gündemi oldukça meşgul eden ve tüm dünyayı endişeye sürükleyen coronavirüsü gibi ilk defa ortaya çıkıyor ve bu sebeple herhangi bir önlem ya da tedavisi bulunmuyor. İstanbul’u koruma görevini üstlenen Muhafız ise üçüncü sezonda Ölümsüzler’in virüs saldırısına karşı Nisan ve Burak karakterleri ile beraber mücadele edecek.

Hakan: Muhafız’ın üçüncü sezonunda izleyicilerin karşısına Vezir isimli yeni bir karakter çıkacak. Ölümsüzler’den biri olan ancak diğer Ölümsüzler’den çok daha güçlü bir karakter olarak ekranlara gelecek olan Vezir’in amacı ise Muhafız’ı öldürmek olacak. 

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu’nu görmeye devam edeceğiz. Dizinin üçüncü sezonunda Nisan rolünde Funda Eryiğit’i ve Burak rolünde de Taner Ölmez’i izleyeceğiz. Taner Ölmez ve Funda Eryiğit’in yanında Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı ve Hasan Üner de dizinin kadrosuna katıldı.

Hakan: Muhafız 3. sezon tanıtım videosu:

Netflix Günlük Top 10 listesi hazırlayacak

Netflix, ‘Made in Turkey’ ibaresini 190 ülkeye taşıyacak

1 YILDIR MAĞARADA YAŞAYAN ADAM (RÖPORTAJ ADAM ÖZEL HABER) – DigiToll #4