2021 iOS
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

iOS kullanıcıları için en iyi video oynatıcı uygulamalarıyla karşınızdayız. Listemizde öneri olarak sunduğumuz bu uygulamalarda altyazı özelliklerini ayarlayabiliyor, her türlü video formatını oynatabiliyor, TV’ye yansıtabiliyorsunuz. Daha pek çok özellikleriyle birlikte kısaca bahsettiğimiz en iyi video oynatıcı uygulamaları haberimizin devamında. İşte; ‘iOS için alternatif video oynatıcı uygulamaları’. ‘iOS en iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘2021 en iyi iOS video oynatıcı’.

‘iOS için alternatif video oynatıcı uygulamaları’. ‘iOS en iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. 2021 en iyi iOS video oynatıcı’.

iOS İçin Alternatif Video Oynatıcı Uygulamaları 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

‘iOS için alternatif video oynatıcı uygulamaları’. ‘iOS en iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘En iyi video oynatıcı uygulamaları’. ‘2021 en iyi iOS video oynatıcı’.

nPlayer Lite 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

iOS için alternatif video oynatıcı uygulamaları listemizde ilk sırada yer alan ‘nPlayer Lite’ ile video dosyalarınızı mobil cihazınızda MP4’e dönüştürmeye gerek olmadan oynatabiliyorsunuz. Her türlü video formatını oynatabildiğiniz uygulamanın altyazı desteği de bulunmaktadır. Böylece altyazı konumuna geçebiliyor bu yazıların konumunu, tipini, boyutunu ve rengini ayarlayabiliyorsunuz. Uygulama altyazıyla birlikte ses, görüntü ve çalma listesi dosyalarını da desteklemektedir. Aynı zamanda nPlayer Lite uygulamasının bu sürümünün reklam içerdiğini de eklemek gerek. Bunun yanı sıra 3D video modunu destekleyen uygulamada ekranı yatay veya dikey olarak çevirebiliyor, parlaklık veya doygunluk kontrolünü yapabiliyorsunuz.  

App Store 

It’s Playing 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

iOS için alternatif video oynatıcı uygulamaları haberimizde sırada ‘It’s Playing’ bulunuyor. 1080p’ye kadar yüksek performansta videolarınızı oynatabildiğiniz uygulamada video tekrar özelliği de yer alıyor. Videonuzu arka planda oynatabildiğiniz It’s Playing’de oynatma hızını ayarlayabiliyorsunuz. Bununla birlikte bulut depolama kanallarındaki videolarınızı oynatabiliyor, herhangi bir film için altyazı seçeneğini tercih edebiliyorsunuz. Dosyalarınızı, güvenliği için özel bir klasörde saklayabiliyorsunuz. It’s Playing uygulamasında çok kanallı ses destek özelliği de mevcut.  

App Store 

KMPlayer 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

2021 en iyi iOS video oynatıcı listesine giren ‘KMPlayer’ her türlü video ve altyazıyı destekliyor. 4k, 8k UHD video kalitesinde dosyaları oynatabilen HD video oynatıcısı KMPlayer hızlı düğme, çalma listesi ayarları, altyazı ayarları, video yakınlaştırma ve taşıma gibi pek çok özelliği taşıyor. Uygulamada video izlerken istediğiniz noktaya yer işareti koyabiliyor, parlaklık, kontrast, ton ve doygunluk gibi renk ayarları yapabiliyor, bölüm seçerek tekrar oynatmayı tercih edebiliyorsunuz. Tüm bunlarla birlikte videonuzu sağ ve sol olmak üzere çevirebiliyor, hız kontrolünü ayarlayabiliyorsunuz. Altyazıların rengini, boyutunu ve pozisyonunu da değiştirebildiğiniz uygulamada, video ve müzikleriniz için zamanlayıcı özelliğini açabiliyorsunuz. İstediğiniz müziği ve videoyu arayabiliyor, çalma listesi oluşturabiliyor, Google Drive dosyanızda yer alan içerikleri de oynatabiliyorsunuz. 

App Store 

PlayerXtreme Media Player 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

Videolarınızı hareket halindeyken her yerden izleme imkanı sunan ‘PlayerXtreme Media Player’da aynı zamanda tüm video formatlarını oynatabiliyorsunuz. Kendi altyazı dosyalarınızı birçok dilde ekleyebildiğiniz uygulama, hemen hemen attığınız her dosya biçimini işlemektedir. Dolayısıyla bu özelliğiyle ana video oynatıcınız olabilecek uygulamalar arasına girmektedir. E-posta eklentilerinizdeki dosyalarınızı da oynatabildiğiniz uygulama tüm formatlar için HD, yani 1080p’yi desteklemektedir. Haberimizde yer verdiğimiz diğer uygulamalarda olduğu gibi PlayerXtreme Media Player’da da altyazı tipi ve boyutunu ayarlayabiliyor, dilini seçebiliyorsunuz. Filminizi kulaklık takmadan izlemek isterseniz orijinal sesin 3 katına kadar arttırabiliyorsunuz. Ayrıca parola ayarlayabiliyor böylece herhangi birinin dosyalarınıza erişimini engelleyerek güvenliğinizi sağlıyorsunuz.  

App Store 

Infuse 6 – By Firecore 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

Infuse 6 By Firecore’ uygulamasında hemen her şeyi oynatabiliyor, bulut hizmetlerinizde depolanan dosyalara da senkronizasyona gerek duymadan ulaşabiliyorsunuz. Kendi altyazılarınızı getirebildiğiniz Infuse 6, İPhoneiPad ve Apple TV’lerde de çalışmaktadır. 8 video yakınlaştırma seçeneği bulunan uygulamada cihazlar arasındaki izlenen geçmişi, ayarları, kitaplıkları, oynatma ilerlemesini senkronize edebiliyorsunuz.  

App Store 

OPlayer Lite 

2021 En İyi iOS Video Oynatıcı

Listemizde son sırada ‘OPlayer Lite’ uygulamasına yer veriyoruz. Bu uygulamada hemen hemen her formatı destekliyor. Oynatma hızını ayarlayabildiğiniz uygulamada videolarınızı arka planda oynatabiliyorsunuz. Aynı zamanda dosyaları indirmeye gerek duymadan PC’den uzaktan oynatmanızı sağlayan OPlayer Lite, dosyalarınızı korumak adına parola oluşturmanıza da imkan tanıyor. 1080 HD videoyu destekleyen uygulamada, tek el modu özelliği de bulunuyor. Böylece oynatmayı tek elle kontrol edebiliyorsunuz. Dosyalarınızı taşıyabiliyor, sıralayabiliyor veya silebiliyorsunuz. Oynatma süresini hatırlayan uygulama kullanıcının son oynattığı yerden devam etmesini sağlıyor. Aynı zamanda çalma listesi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca altyazı tipi ve rengini ayarlayarak özelleştirebiliyorsunuz. 

App Store 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

Mansur Yavaş ve Pqueen’in Twitch Yayını Rekor Kırdı!

Epic Games Store, İçlerinde Parti Sisteminin de Yer Aldığı Yeni Özelliklerini Duyurdu! 

Laptop Kullanıcılarının Üçte Biri, Cihazlarını 4 Yıl Önce Satın Aldı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz