Okuma Süresi
1 dakika

James Bond’un 25. filmi olan ve son kez Daniel Craig’i izleyeceğimiz yeni film No Time to Die’ın beklenen fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Daniel Craig’i son kez James Bond olarak ekranlara taşıyacak olan efsanevi film serisinin 25. filmi, No Time to Die izleyicileri ve sevenleri tarafından merakla bekleniyor. 2006’dan itibaren yayınlanmaya başlayan Casino Royale filminden beri James Bond karakterine hayat veren aktör, bu filmle seriye veda etmeye hazırlanıyor.

 

Dünyaca sevilen film serisi James Bond’un yeni filmi No Time to Die, izleyicileri özlenen Bond dünyasına geri götürecek. MI6’teki görevinden ayrılan ve Jamaika’da sakin bir hayata atılan James Bond’un kapısı, “son bir görev” için dostu Felix Leiter tarafından çalınır. Bir tür kurtarma operasyonuna şahitlik edeceğimiz filmde bir bilim insanının peşine düşülür. Bond’un karşısında ise yeni bir teknolojiyle onu bekleyen bir suçlu olacak.

2 dakika 35 saniyelik fragmanı yayınlanan serinin son filmi, Cary Joji Fukunaga tarafından yönetiliyor. Önceki filmde karşımıza çıkan Léa Seydoux ve Christoph Waltz da, 25. filmde önemli bir rol oynayacak. Bohemian Rhapsody’deki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kucaklayan Rami Malek’i, James Bond: No Time to Die’da kötü adam olarak göreceğiz. Malek, Mr. Robot ve Papillion yapımlarından da hatırlanıyor.

James Bond: No Time to Die 3 Nisan 2020’de izleyicilerle buluşacak.