Okuma Süresi
1 dakika

Merakla beklenen yeni kablosuz kulaklık Apple Powerbeats 4 hakkında bazı yeni bilgiler sızdırıldı. Powerbeats 4 kullandığı, işlemci ve özellikle uzun pil ömrü ile dikkat çeken bir spor kablosuz kulaklık.

Ünlü rapçi Dr. Dre tarafından kurulan ve elde ettiği büyük başarı sonrasında 2014 yılında Apple şirketi tarafından satın alınan ‘Beats by Dr. Dre’ kulaklık markasının yeni modeli hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Yeni kablosuz kulaklık modelinin en dikkat çeken özelliklerinden biri uzun süren batarya ömrü ve kullandığı işlemci. 

Apple Powerbeats 4 özellikleri 

Apple Powerbeats 4 özellikleri 

Apple çatısı altında çıkacak olan yeni kablosuz kulaklık Powerbeats 4’ün en dikkat çeken özelliklerinden biri pil ömrü. WinFuture tarafından aktarılan bilgilere göre yeni çıkacak olan kulaklığın tek şarj ile batarya ömrü 15 saate kadar sürüyor. Bir önceki modeli olan Powerbeats 3 de ise bu süre 13 saatti. Yani Powerbeats 4’ü aralıksız olarak 15 saat boyunca kullanabiliyoruz.  

Yeni kulaklık uzun batarya ömrünün yanı sıra aynı zamanda, bataryasını tekrardan doldurma konusunda da oldukça başarılı. Yeni çıkacak olan Apple Powerbeats 4 kulaklığını sadece 5 dakika şarj etmemiz durumunda bize 60 dakikalık bir kullanım ömrü sunuyor. Bu sayede, kullanım noktasında bataryamızın bitmesinden ötürü, kullanamama durumunu neredeyse hiç yaşamayacağımız bir kulaklık olacağı kesin.  

Kırmızı, beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olacak olan Powerbeats 4 kulaklığının, kulaklık kısımları arasında bir boyun kordonu bulunuyor. Powerbeats 4 Tasarımsal detayları sayesinde hareket anında daha rahat kullanılabilecek olan bir kulaklık.  

Beats’in yeni kulaklığı işlemci noktasında ise H1 işlemcisini kullanıyor. Kullandığı işlemci daha önce üst seviye özellikleri ile dikkat çeken Powerbeats Pro modelinde kullanılmış durumda. Bu da yeni çıkacak olan modelin oldukça iddialı olacağı anlamına geliyor. Yeni kulaklık Apple’ın sesli asistanı Siri’yi destekleyecek.  

Verilen bilgiler sayesinde tasarım ve teknik özellikleri noktasında bazı bilgiler edindiğimiz Powerbeats 4 modeli için açıklanan ya da sızdırılan bir fiyat bilgisi bulunmuyor. 2016 yılında çıkmış olan önceki model Powerbeats 3’ün satış fiyatı ise 200 dolar bandında. Kullandığı gelişmiş işlemci ile önceki modele göre daha yüksek bir fiyattan satışa çıkmasını beklemek yanlış olmaz. 

HONOR V30 PRO 5G KUTU AÇILIŞI!

Avustralya’dan Facebook ‘a Cambridge Analytica skandalı için 529 milyar dolarlık dava!