Samsung’un Galaxy S20 ailesi ile birlikte tanıtmış olduğu Samsung Galaxy Buds+ kablosuz kulaklığı, sizler için inceledik.  

Samsung’un Buds kablosuz kulaklık modelinin yenilenmiş ve gelişmiş versiyonu olan Galaxy Buds+, teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Peki Samsung’un AKG by Harman ile birlikte ortak ürettiği Galaxy Buds Plus’ın ses kalitesi nasıl? Detaylar videomuzda… 

Samsung Galaxy Buds+ teknik özellikler 

Samsung Galaxy Buds+ teknik özellikler 

Samsung Buds+’ın en öne çıkan özelliği üçlü mikrofon teknolojisine sahip olması. Bu teknoloji ile telefon görüşmeleri sırasında, karşı tarafa sesimizin hiçbir zarar görmeden iletilmesi amaçlanıyor. Bu teknolojinin yanı sıra pasif gürültü engelleyicisine sahip olan Buds+, kauçuk kaplaması ile dışarıdan gelen sesi son derece iyi bir şekilde kesmeyi başarıyor. Ayrıca kutunun içinden alternatif kulak kauçukları ile birlikte geliyor. AKG ile ortak üretim olan Galaxy Buds+ ses kalitesi noktasında da yeterli ve doygun bir performans sergiliyor.  

IPX2 sertifikasına sahip olan Galaxy Buds+, su sıçramalarına karşı dayanıklılığı bulunuyor. 3 dakikalık şarj ile 1 saat dinleme süresi suna bilen Buds+, tam dolu şarj ile 11 saat dinleme süresi sunuyor. Eğer saklama ve şarj kutusu yanındaysa, bu süre 22 saate çıkıyor. Buds+, Type-C bağlantısı ile şarj olan bir kutuya sahip.  

Tasarım ve teknik özellikleri ile iddialı olan Galaxy Buds+ kablosuz kulaklık hakkında daha fazla detayı ve kullanıcı deneyimlerini videomuzda bulabilirsiniz.  

Samsung Galaxy A71 Ön İnceleme

Uçabilen otomobil PAL-V Liberty, seri üretime geçiyor