Royole FlexPai 2

Akıllı telefon üretimi noktasında lider markalardan önce dünyanın ilk katlanabilir ekranlı cep telefonu modelini tanıtan Royole markası, şimdi de ikinci katlanabilir cep telefonunu tanıtıyor. Royole FlexPai 2 ismini taşıyan olan model, yatay katlanabilmesinin yanı sıra güçlü işlem gücü ile dikkat çekiyor. 

2018 yılının sonlarına doğru dünyanın ilk katlanabilir ekranlı cep telefonunu tanıtan Royole markası şimdi de ikinci katlanabilir cep telefonu Royole FlexPai 2 ‘yi tanıttı. Tanıtımda yeni katlanabilir cep telefonu hakkında tüm teknik bilgileri vermemiş olsalar bile, cep telefonun güçlü işlemcisinin detaylarından bahsettiler. Snapdragon 865 işlemcisini kullanan katlanabilir telefon, farklı tasarımın yanında oldukça iddialı bir performansa da sahip olacağı kesin. 

Royole FlexPai 2 teknik özellikler 

Royole FlexPai 2 teknik özellikler

Yapılan etkinlikle birlikte Royole markası yeni ekran teknolojisinden ve amaçlarından bahsetti. İyileştirilmiş katlanabilen ekran teknolojisi sayesinde Royole FlexPai 2, ekran deneyimi noktasında kullanıcılara çok daha iyi bir deneyim sağlıyor. Yatay katlanabilme özelliğine sahip olan modelin açıkken olan ekran boyutu 7.8 inç. Aynı zamanda bu ekran panel teknolojisi olarak AMOLED kullanıyor. 1440p çözünürlük sağlayacak bu katlanabilir ekranın diğer katlanabilir ekrana göre çok daha iyi bir kontrast oranına sahip olacağı söyleniyor. Aynı zamanda ekran özelinde katlanma ve açılma anında yaşanan sorunlarının önüne geçebilmek amacıyla çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiklerinin de altı çizildi. Bu sayede katlanma noktasında oluşan katlanma iznin önüne geçilmek amaçlanıyor. 

Royole, geliştirilmiş katlanabilir ekranlı Flexpai 2'yi sergiliyor

Biraz önce bahsettiğimiz gibi bu telefon Snapdragon 865 işlemcisini kullanıyor. Bu işlemci 7nm teknolojisi ile üretilmiş, toplam 8 çekirdekten oluşuyor. Bu çekirdeklerden biri 2.84 GHz frekans hızına ulaşabiliyor. Diğer 3 çekirdek ise 2.42 GHz frekans hızlarına çıkabiliyor. Geriye kalan dört çekirdek ise 1.8 GHz frekans hızında çalışıyor. Ayrıca bu işlemci ile birlikte Royole FlexPai 2, 5G bağlantısını da destekliyor. Yeni katlanabilir cep telefonunda kaç GB’lık bellek kullanıldığı söylenmemiş olsa da, kullanılacak olan belleğin LPDDR5 teknolojisini kullanan bellekler olduğu söylendi. Yapılan tanıtım sırasında depolama alanı ya da batarya miktarı hakkında da bir bilgi verilmedi.  

İşlem performansı noktasında amiral gemilerine yaklaşacağını düşündüğümüz bu telefon ile Royole markası, kendini katlanabilir cep telefonları arasında ön plana çıkarmaya ve ismini dünyaya duyurmaya çalışıyor.  

Huawei P40 Pro modelinin özellikleri ortaya çıktı 

Her Telefonda Çalışan 5 Nostaljik Oyun #EVDEKAL

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz