Olabildiğince evde durmamız gereken bu zamanları daha eğlenceli bir hale getirebilmek amacıyla sizler için 5 nostalji oyun listeledik. Kasetli atari zamanlarından ve ilk mobil oyunlardan derlediğimiz oyunları, videomuzda bulabilirsiniz.  

Yaygınlaşan ve oluşturduğu tehlike günden güne artan koronavirüs sonrasında sosyal izolasyon amacıyla birçoğumuz eve kapandı. Hal böyle olunca da evde yapılabilecek etkinlikler ve oynanabilecek oyunlar büyük önem kazandı. Zira beden sağlığı kadar ruhsal sağlığı da yerinde tutmak gerekiyor. Kaygı, depresyon gibi sorunların oluşmaması için evde nitelikli ve eğlenceli vakit geçirmek oldukça önemli. Biz de olabildiğince dışarı çıkmadığımız bu zamanlara biraz eğlence ve nostalji katmak amacıyla, sizler için 5 nostalji oyun listeledik. 

Derlediğimiz oyunlar aynı zamanda bugün uygulama marketlerde mobil oyun versiyonları bulunan oyunlar. Bu oyunları telefonunuza indirerek hem eski günleri anımsayabilir hem de evde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Atari oyunları olarak hayatımıza giren bu oyunlar, bugün 30’larında olanların çocukluk döneminin en büyük eğlencesiydi. İşte derlediğimiz nostaljik atari oyunları…

Nostaljik Atari Oyunları

nostaljik atari oyunlari

https://apps.apple.com/us/app/bomber-game-classic-bomberman/id1324604241

Evinizden zorunlu olmadığı sürece çıkmayın. Birkaç hafta fazlasıyla canınız sıkılabilir ama hepimizin geleceği, evde geçirdiği ve hastalıktan uzak durduğu bu günler ile belirlenecek. Ellerimizi yıkamayı ve kendimizi korumayı unutmayın. #EvdeKal 

Half-Life Alyx ‘in inceleme puanları yayınlandı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz