Konami Neymar'ın eFootball Serisinin Yeni Yüzü Olduğunu Duyurdu

Konami, Brezilyalı futbolcu Neymar’ın eFootball serisinin yeni yüzü olduğunu duyurdu. Neymar’ın eFootball PES 2021 sezon güncellemesi dahil tüm Konami futbol oyunlarının yeni elçisi olduğunu duyuran şirket, yıldızı oyun kariyerinde de destekleyeceğini açıkladı. Konami ile el sıkışmaktan onur duyduğunu ifade eden Neymar, “Büyük heyecan uyandırmak istiyorum” dedi.

Japonya merkezli video oyunu ve eğlence şirketi Konami, Brezilya milli futbol takımının en çok gol atan ikinci oyuncusu Neymar’ın eFootball PES serisinin yeni yüzü olduğunu duyurdu. eFootball PES 2021 sezon güncellemesi dahil tüm Konami futbol oyunlarının yeni elçisi olarak göreceğimiz başarılı futbolcu, seride Iconic Moments oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

Konami Neymar'ın eFootball Serisinin Yeni Yüzü Olduğunu Duyurdu

Şirket, Neymar’ı 14 Temmuz itibariyle 111 maçta 68 gol atan olağanüstü futbolcu olarak ifade ederek oyuncunun kariyerinde de kendisini gururla destekleyeceğini belirtti. Konuyla ilgili konuşan Neymar, “Konami ile el sıkışmaktan onur duyuyorum. Tutkuyla oynamaya devam etmek ve futbol dünyasında PES ve Winning Eleven serileriyle de büyük heyecan uyandırmak istiyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir:

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Sunacak

Konami Üç Yeni Dijital Yu-Gi-Oh Oyunu Duyurdu

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz