Farklı tarz seçeneklerine kolay şekilde uyum gösteren Huawei Watch GT 3 Pro, sağlığı ön planda tutan detaylı veri seçenekleriyle farkındalıklı spor deneyimini sağlıyor. Üstelik hızlı şarj özelliği ile zaman sorununu ortadan kaldırıyor.

Titanyum ve seramik olmak üzere iki farklı tarzda karşımıza çıkan Huawei Watch GT 3 Pro, tasarım seçenekleriyle geliyor. Dünyanın en dayanıklı ikinci malzemesi olarak bilinen safir kaplı cam yüzeyi, çizilmelere karşı oldukça dayanıklı. Üstelik Gorilla Glass’a kıyasla yoğunluğu daha sert olmasına rağmen daha hafif. Akıllı saatin arka kasasında ise bizi kavisli seramik karşılıyor. Seramik kasası safir cam ile doğal sıcaklık ayarlama özelliklerine sahip güzel, hafif ve cilt dostu. Cihazın titanyum seçenekli kasası, dayanıklı ve yüksek kaliteli deneyim sunuyor. Aynı zamanda özel işlev fonksiyon düğmesi de altın kaplama ve titanyum olarak iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Huawei Watch GT 3 Pro, tasarım ve donanımlı özellikleriyle güzel bir birliktelik sağlıyor.

Huawei Watch GT 3 Pro Özellikleri

Huawei Watch GT 3 Pro seramiğin ekran özelliklerine baktığımızda 1.32 inç AMOLED geniş ekran ve 466×466 ekran çözünürlüğü bizi karşılıyor. İnç başına düşen yüksek piksel yoğunluğu ise 352 PPI. Cihazın 43 mm kordon ile gelen seramik çeşidi, altın kaplama çerçeve seramik kordon ve gümüş kaplama çerçeve deri kordon ile özelleştirilebiliyor. Cihazın titanyum seçeneğinde ise 1.43 inç AMOLED geniş ekran ve 326 PPI piksel yoğunluğu bulunuyor. Huawei Watch GT 3 Pro titanyum, 46 mm kordona sahip. Ayrıca deri ve spor olarak da özeleştirilebiliyor.

Akıllı saatin özelliklerine detaylı olarak baktığımızda profesyonel sağlık takibi, yeni spor modları, 2 haftaya varan pil ömrü, EKG butonu ve 3D kurma kolu karşımıza çıkıyor. Yenilenen TruSeen 5.0+ Nabız Takip Sensörü ile alınan ışık miktarı 3 katına çıkarılmış ve AI algoritmaya sahip.

Günümüzde akıllı cihazlar için en önemli konulardan biri de şarj özellikleri. Huawei Watch GT 3 Pro, kablosuz hızlı şarj özelliği sayesinde %30 daha hızlı şarj olarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Üstelik sadece 10 dakika şarj ile tüm gün kullanım imkânını sunuyor.

Cihazın sahip olduğu bluetooth aramaları, uzaktan deklanşör, takvim ve müzik çalar özellikleri günlük yaşama yardımcı işlevler olarak bizi karşılıyor. Sağlığınızı en az sizin kadar düşünen Huawei Watch GT 3 Pro, daha sağlıklı bir yaşama teşvik için sağlıklı yaşam görevleri, stres testi, HUAWEI TruSleep ve döngü takibi 2.0 özelliklerine sahip. Üstelik dilediğiniz an EKG kontrolü yapma imkânı ve AI Koşu Antrenörü ile 100’den fazla spor modu bulunuyor.

100+ Egzersiz Modu

Akıllı saat, GPS Çift bantlı beşli konumlandırmayı destekliyor. Aynı zamanda koşu, bisiklet, yüzme, triatlon, dağ yürüyüşü ve patika koşusu gibi çoklu profesyonel egzersiz modlarını da sağlıyor. 100’den fazla kişiselleştirilebilir egzersiz modu ile sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Gelişmiş koşu deneyimi için AI Koşu Antrenörü’ne sahip saat; koşu planı özelleştirme, geçmiş idman verileri, antrenman yoğunluğu yönetimi ve toparlanma süresi gibi birçok gelişmiş özelliği sunuyor. Üstelik koşu esnasındaki kalp atış hızı ve tempo, fiziksel durum, iyileşme kalp atış hızı, dinlenme kalp hızı ve laktat eşiği gibi profesyonel koşu verilerine kolayca ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Yeni Spor Modları: Golf

Cihazın yeni spor modları arasında yer alan profesyonel golf modu ile vuruş duruşunuzu, vuruş hızınızı, temponuzu ve daha fazlasını en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Golf sahası modunda alan mesafesi, rüzgâr hızı ve yönü, elektronik puan kartı ve salınım modu da bulunuyor.

Yeni Spor Modları: Serbest Dalış

Huawei Watch GT 3 Pro, 5ATM Suya Dayanıklılık özelliği sayesinde serbest dalışını deneyimlemenizi sağlıyor. Bu mod sayesinde deniz suyunda veya tatlı suda 30 metre derinliğe kadar serbest dalış yapılabiliyor. Üstelik bu özellik ile gelişmiş uydu bağlantılı serbest dalış verilerini de ayrıntılı olarak elde edebilirsiniz.

Titanyum ve seramik olmak üzere iki farklı materyalde ve farklı kordon seçenekleriyle karşımıza çıkan Huawei Watch GT 3 Pro, 100’den fazla spor modu, yeni golf ve serbest dalış özellikleriyle ayrıntılı verileri karşınıza getirip en iyi ve farkındalıklı spor deneyimini yaşamanıza yardımcı oluyor.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanyum Teknik Özellikler

Boyut : 46.6 mm x 46.6 mm x 10.9 mm

Kasa Boyutu : 46.6 mm

Bilek Ölçüsü : 140 – 210 mm

Ağırlık : Yaklaşık 54 gr (kayışsız)

Ekran : 1.43 inç AMOLED Renkli Ekran

AMOLED dokunmatik ekran, kaydırma ve dokunma hareketlerini destekler.

Saat kutusu Malzeme : Titanyum + Safir cam

Saat Kayışı : Siyah Floroelastomer Kayış, Gri Deri Kayış

Sensörler : İvmeölçer sensörü , Jiroskop sensörü, Manyetometre sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, Barometre sensörü, Sıcaklık sensörü

Tuş : Güç düğmesi, işlev düğmesi, saat tepesine basıp tutma ve döndürme gibi işlemler için destek

Şarj bağlantı noktası :Kablosuz şarj etme

Sistem Gereksinimleri : HarmonyOS 2 veya üzeri, Android 6.0 veya üzeri, iOS 9.0 veya üzeri

Su Geçirmezlik Seviyesi : IP68, 5 ATM, Dalış (30 metreye kadar)

Bağlantı : GPS Destekli, NFC Destekli (Bazı Ülkeler), Bluetooth Destekli

Hoparlör : Destekler

Mikrofon : Destekler

Çevre : Sıcaklık: –20 °C ila +45 °C

Nem: %5~%95 (yoğuşmasız)

Şarj : 5V, 2A

Pil ömrü : Tipik kullanım için 14 gün.

Yoğun kullanım için 8 gün.

Huawei Watch GT 3 Pro Seramik Teknik Özellikler

Boyut : 42.9 mm x 42.9 mm x 10.5 mm

Kasa Boyutu : 42.9 mm

Bilek Ölçüsü : 130 – 190 mm

Ağırlık : Yaklaşık 50 g (kayışsız)

Ekran : 1.32 inç AMOLED Renkli Ekran

AMOLED dokunmatik ekran, kaydırma ve dokunma hareketlerini destekler.

Saat kutusu : Malzeme : Nanokristal Seramik + Safir cam

Saat Kayışı : Beyaz Seramik Kayış, Beyaz Deri Kayış

Sensörler : İvmeölçer sensörü, Jiroskop sensörü, manyetometre sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, barometre sensörü, Sıcaklık sensörü

Tuş : Güç düğmesi, işlev düğmesi, saat tepesine basıp tutma ve döndürme gibi işlemler için destek

Şarj bağlantı noktası : Kablosuz şarj etme

Sistem Gereksinimleri : HarmonyOS 2 veya üzeri, Android 6.0 veya üzeri, iOS 9.0 veya üzeri

Su Geçirmezlik Seviyesi : IP68, 5 ATM, Dalış (30 metreye kadar)

Bağlantı : GPS Destekli, NFC Destekli (Bazı Ülkeler), Bluetooth Destekli

Hoparlör : Destekler

Mikrofon : Destekler

Çevre : Sıcaklık : –20 °C ila +45 °C

Nem : %5 ~ %95 (yoğuşmasız)

Şarj : 5V, 2A

Pil ömrü : Tipik kullanım için 7 gün.

Yoğun kullanım için 4 gün.

 

HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm Deri & Spor Fiyatı: 5.499 TL

HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm Titanyum Fiyatı: 7.499 TL

HUAWEI Watch GT 3 Pro 42 mm Deri Fiyatı: 5.499 TL

HUAWEI Watch GT 3 Pro 42 mm Seramik Fiyatı: 7.499 TL

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz