Okuma Süresi
1 dakika

League of Legends’ın animasyon dizisi Arcane’in ilk tanıtım fragmanı paylaşıldı. League of Legends Arcane, bu yılın sonlarında Netflix ’te izleyici beğenisine sunulacak. 

İlk olarak 2019 yılında Riot Games’in duyurduğu League of Legends’in animasyon dizisi Arcane’in yayın tarihi ve ilk görüntüleri paylaşıldı. Neredeyse her sektörü etkileyen pandemi, dizi ve film sektöründe de ciddi sorunlara yol açmıştı. Pek çok dizi ve film erteleme ve hatta iptal kararıyla gündeme gelmişti. Pandemiden etkilenen bir diğer yapım ise efsane oyun League of Legends’ın animasyon dizisi olmuştu. League of Legends Arcane hakkında yeni gelişmeler oyunun hayranlarını ve bekleyenlerini sevindirdi. 

Netflix dizisi League of Legends Arcane ‘de Jinx ve VI başrol

2009 yılında ilk oyunu yayınlanmasına rağmen günümüzün hala en popüler oyunlarının başında gelen çok oyunculu League of Legends’in animasyon dizisinden gelen görüntüler geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Paylaşılan görüntülere bakıldığında daha önce de aktarıldığı gibi dizisinin LoL evreninin tanınmış simalarına odaklandığı görülüyor. Videoda Jinx ve VI olacağını görüyor olsak da, dizide yer alacak diğer karakterler hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Yayınlanan kısa fragmanda başrolde VI ve Jinx’in olduğu ve karakterlerin anavatanı Piltover ve Zaun da görülüyor. 

League of Legends Arcane olarak anılan animasyon dizi için daha önce yapılan bazı açıklamalar da bulunuyor. Söz konusu açıklamalarda; “İki ikonik League şampiyonunun -ve onları ayıran gücün kökeni”ni işleyeceği aktarılmıştı. Pek çok oyunsever de yeni animasyon dizide Jinx ve VI’nin Runeterra’da nasıl en büyük düşman olduklarını göreceğimizi belirtiyor. 

Normal şartlarda daha önce yayınlanması gereken ancak pandemi sebebiyle erteleme kararlarının alındığı League of Legends Arcane Netflix’e özel olacak. Açıklamalar 2021 yılının sonbahar aylarında diziyi göreceğimiz yönünde olsa da, henüz resmi bir tarih bulunmuyor. Netflix’in ilerleyen dönemlerde daha uzun fragmanlar ve açıklamalar yapması bekleniyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Dark Yapımcılarından Yeni Netflix Dizisi: 1899

Netflix, DC Çizgi Roman Uyarlaması Sweet Tooth ’un Fragmanını Paylaştı

Riot Games CEO’su, Cinsel Taciz İddiaları ile Gündemde! 

Timur Akkurt’la Teknoloji – Dijital Yayıncılık ve Netflix’in Oscar Başarısı:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz