Lewis Hamilton LG Marka Elçisi
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Altı ‘Formula 1’ dünya şampiyonluğu bulunan Lewis Hamilton, Güney Koreli teknoloji şirketi ‘LG Signature’ ile küresel marka elçisi olmak üzere anlaşmaya vardığını duyurdu. Hamilton’ın ilk olarak, markanın “Sanat Teknolojiye İlham Verir, Teknoloji Sanatı Tamamlar” felsefesini anlatan yeni bir kampanyada rol alacağı ifade edildi. 

Altı kez ‘Formula 1 Dünya Şampiyonu’ olan Lewis Hamilton, Güney Koreli teknoloji şirketi LG’nin birinci sınıf ev çözümleri markası olan ‘LG Signature’ ile küresel marka elçisi olmak üzere anlaşmaya vardığını duyurdu. Dünyaca ünlü ‘Formula 1’ sporcusunun, ilk olarak markanın “Sanat Teknolojiye İlham Verir, Teknoloji Sanatı Tamamlar” felsefesini anlatan yeni bir kampanyada rol alacağı ifade edildi. Yeni kampanyada Hamilton’ın ayrıca; stil sahibi, sofistike bir yaşamın nasıl sürdürüleceği, kendisini alanında en iyisi olmaya neyin motive ettiği ve ‘LG Signature’ın yaşam tarzını nasıl şekillendirdiği konusundaki düşüncelerini izleyicilerle paylaşacağı belirtildi.  

Hamilton, konuyla ilgili açıklamasında “LG SIGNATURE, yaptığı her işte en iyisi olmaya çalışan bir marka. Bu da ben, ilk etapta cezbetti. Üstün teknoloji ürünü yaşam çözümleri; en iyi performansı elde etmek için en son teknolojileri ve mükemmel tasarımı, sorunsuz bir şekilde birleştiriyor” ifadelerine yer verdi.  

LG Küresel Pazarlama Merkezi Başkanı Jin-hong ise açıklamasında “Her alanda mükemmellik arayışıyla yorulmak bilmeyen Lewis Hamilton, ‘LG Signature’ın temsil ettiği şeyin vücut bulmuş hali. Hem sporda hem de modada etkili olan Lewis, hem sanatı hem de teknolojiyi yansıtan öncü bir figürü temsil ediyor. Onu aramızda görmekten inanılmaz gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.  

LG Signature, yenilikçi ürünlerinde ödün vermeyen kalite ve temel unsurlara odaklanıyor

LG Signature

Aktarılan diğer detaylara göre ‘LG Signature’; yeni 88 ve 77 inç 8K OLED TV’ler, ‘Şarap Mahzeni’, ‘InstaView Door-in-Door‘ buzdolabı, ‘TWINWash’ çamaşır makinesi ve daha fazlasını içeren bir dizi ürün sunuyor. Marka, yenilikçi ürünlerinde ödün vermeyen kalite ve temel unsurlara odaklandığına işaret ediyor. Bununla birlikte şirket; detay ve tasarım gözünün yanı sıra Hamilton’ın, pek çok yeteneğe sahip bir adam olarak beceri, stil ve hassasiyetin özü olarak kabul edildiğini belirtiyorHamilton’ın bir LG SIGNATURE Performans Onaylayıcısı olarak rolünün, markanın birinci sınıf yaşam tarzı çözümlerinin eşsiz performansını vurgulamak olacağının altı çiziliyor. 

Markaya göre; ikili arasındaki iş birliği, iyi bir yaşam sürmenin zarafetini ve sevincini ortaya koyuyor. Hamilton ve ‘LG Signature‘, oyunun zirvesinde olmanın sıkı çalışma ve çaba gerektirdiğini gösteriyor.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

LG, Katlanabilir Akıllı TV’si Signature OLED RX’i Ekimde Satışa Sunacak

LG, Wing İsimli Akıllı Telefonunun Fiyatını ve Çıkış Tarihini Açıkladı

İstanbul Havalimanı Sıfır Atık Belgesi Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz