logitech-mx-keys-mini-teknosafari

Logitech, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısı ile MX Keys Mini kablosuz klavye modelini tanıttı. Yeni klavye, minimalist tasarımı ile dikkat çekiyor.

Özellikle oyuncu ekipmanları ve çevre birimleri ile öne çıkan Logitech, yeni minimalist kablosuz klavye modeli MX Keys Mini ‘yi tanıttı.

Basın toplantısında Logitech Gelişmekte Olan Pazarlar Perakende Grup Başkanı Mustafa Uyar ve Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz yer aldı. Ayrıca Logitech Global Portfolyo ve Kategori Müdürü İdil Serez Burian, yeni klavyenin sunumunu gerçekleştirdi.

Mustafa Uyar, “Logitech olarak kendi etki alanımızda daha iyisini üretmek için çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 40’ıncı yaşına iddialı giren Logitech, kategori ve ürün çeşitliliğini geliştirmenin yanı sıra büyüme açısından da özel bir dönemden geçti, geçmeye devam ediyor. Son 8 yıldır arka arkaya büyüme gösteren Logitech, geçtiğimiz yıl da  %74 büyümeye imza atarak büyük bir sıçrama gerçekleştirdi. Logitech Türkiye olarak amacımız, Sinem Erdoğmuş Yavuz yönetiminde, alanında uzman ekibimizle birlikte globaldeki büyümeye destek olmak, Türkiye’nin bölgede parmakla gösterilen bir ülke olmasını sürdürmek ve daha da büyük başarılara imza atmak.” şeklinde konuştu.

logitech-mx-keys-mini-ozellikleri-teknosafari

İdil Serez Burian ise, yeni klavyeyi şu şekilde tanıttı;

“MX Ailesi, Logitech’in en büyük kategorisi olan ‘C&P – Üretkenlik ve Yaratıcılık” kategorisinin altında yer alan, daha profesyonel kullanıcıları hedefleyen ürün grubunu içeriyor. MX Ailesi ile her zaman kullanıcıların tutkuyla çalışıp yeni fikirler üretmelerine yardımcı olmayı ve onların performanslarını en üst düzeye çıkarmayı hedefledik. Dünyada tek tip kullanıcı bulunmuyor; her kullanıcının farklı istek ve ihtiyaçları var. Bizim amacımız da bu istekler doğrultusunda ürünlerimizi gelişirmek. Dünyanın farklı ülkelerinde olduğu gibi, Türkiye’de de çok sevilen MX Keys’in Türkçe versiyonunu lanse ettiğimizde çok sayıda kullanıcıdan pozitif geri bildirimler almıştık. Bu doğrultuda, bu kez Türkiye’deki kullanıcılarımızı hiç bekletmeden MX Keys Mini’yi Türkçe tuş dizilimi ile lanse etmek istedik. Kullanıcıların ihtiyaçlarını dinledik, bunun sonucunda da alandan tasarruf sağlayan ve sayısal tuş takımı barındırmayan bir klavyeyi tercih ettiklerini gözlemledik. MX Keys Mini’yi bu istekler doğrultusunda minimalist bir ürün olarak tasarladık. Kullanıcıların değişen çalışma şekillerine göre de yeni tuşlar ekledik. Kullanıcılarımızın duygularını da dikkate alarak daha rahat iletişim kurabilmeleri için emoji tuşunu, online toplantılarında rahatça sesi açıp kapatabilmeleri için mikrofon açma kapama tuşunu ve hayatı kolaylaştırıp zamandan büyük tasarruf sağlayan sesli dikte tuşunu ekledik.”

İlginizi Çekebilir:

AYA NEO el konsolu, Ryzen 6000 serisinden güç alabilir

Honor, katlanabilir Magic V modelini duyurdu

2021 yılında en çok satan oyunlar açıklandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz