Okuma Süresi
2 dakika

Saatler süren yüz yüze toplantılardan, çevrimiçi toplantılara geçiş yaptığımız yeni dönemde bir bilgisayara sahip olmak artık yetmezken, harici bir kamera ve mikrofona olan ihtiyaç da arttı. Logitech ise bu ihtiyaca karşılık olarak, seçili webcam ürünlerinde 30 Haziran’a kadar %30’a varan indirimli fiyat fırsatları sunuyor. 

Uzaktan çalışma dünyasında başarılı toplantılar geçirmenin önemli noktası kaliteli ses ve görüntü olarak öne çıkıyor. Logitech’in kendi alanlarında en iyi iki web kamerası; Logitech BRIO 4K Stream Edition ve Logitech C922 Pro Stream ile yüksek ses kalitesi çalışanların en büyük kurtarıcıları oluyor.

En gelişmiş kurumsal web kamerası: Logitech BRIO 4K Webcam

Yenilikçi teknolojilerle donatılan Brio, ultra 4K HD video işbirliği mükemmeliyeti için çıtayı yükseltmiştir. Logitech BRIO 4K, gecikmeyi azaltmak için tasarlanan yüksek kare hızı ile canlı video bağlantıları yapan profesyonellerin tercihi olarak yer alıyor. Ultra HD 4K özelliği, tam HD video çözünürlüğünün 4 kat daha fazla olmasını sağlayarak en ufak yüz mimiklerini dahi net bir şekilde videoya aktarıyor. Parlaklıktaki değişikliklere otomatik uyum sağlayarak arkadan ışık geldiğinde oluşan karanlık görüntüyü engelliyor, HDR sayesinde loş ışıkta bile renkleri canlı ve doğru gösteriyor. Nereden yayın yapılırsa yapılsın, profesyonel bir görüntü için Personify tarafından geliştirilen ChromaCam uygulaması sayesinde arka planı bulanıklaştırma, kaldırma ya da değiştirme özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Profesyoneller için tasarlanan web kamerası: Logitech C922 HD Webcam

Toplantılarınız için kurulan konferans düzenini ileriye taşıyarak internet üzerinden adeta gerçek hayattaymış gibi yayın yapılabilmesini sağlayan C922 Webcam, HD kalitede saniyede 30 kare hızda 1080p ya da 60 kare hızda 720p kalitedeki yayınlara ve pürüzsüz ses kaydına imkân tanıyor. Yayın hangi açıdan yapılırsa yapılsın, çift yönlü gürültü engelleyici mikrofonuyla, duraklamaya gerek kalmadan seste oluşabilecek çıtırtıları engelliyor ve videoyu kaydediyor. Akıllı şekil tanıma özelliğine sahip C922, dinamik arka plan yedeklemesiyle, yeşil ekrana ihtiyaç duyulmadan kullanıcıların arka plandan ayrışmasını sağlıyor.

Stereo ses ile Full HD 1080p görüntülü aramalar: Logitech C920 HD Webcam

Bir diğer Logitech webcam olan Logitech C920 modeli de 1080P çözünürlüğe sahip. Logitech C920 15MP kamerasıyla mükemmel resimler çekebiliyor. Aynı zamanda kendine özel iki stereo mikrofonu bulunan webcam, otomatik olarak ortamdaki zayıf ışığı yükselterek görüntüyü net bir şekilde yansıtıyor.

Kampanya kapsamında tavsiye edilen satış fiyatları:

  •  Logitech BRIO 4K Yayıncı Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 2199 TL
  • Logitech C922 Profesyonel Yayıncı Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 1199 TL
  • Logitech C920 HD Pro Webcam Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 999 TL

İlginizi Çekebilir:

Logitech, E-spor Oyuncularıyla Tasarladığı Pro X Superlight Mouse’u Satışa Sundu

Logitech, Ergonomik Tasarımla Gelen ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavyeyi Tanıttı

Sessiz ve kablosuz klavye mouse seti: Logitech Slim Combo MK470 inceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz