Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz Uygulamalar

Covid-19 riski henüz hayatımızdan çıkmış değil. Bu nedenle almamız gereken tedbirler devam etmekte. Hayat normale dönse de bu süreçte kendimizi korumaya dikkat etmemiz gerektiği de bir gerçek. Dolayısıyla belli zorunluluklar dışında bazı ihtiyaçlarımızı evden online olarak gerçekleştirebiliriz. Bu ihtiyaçlardan biri de elbette market alışverişi. İşte; Tekno Safari editörleri olarak market alışverişlerinizi telefonunuzdan ve olduğunuz noktadan yapmanızı sağlayacak mobil uygulamalar listesiyle karşınızdayız. ‘Market alışverişi yapabileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Sanal market uygulamaları.’ ‘Online market alışverişi yapabileceğiniz uygulamalar.’ ‘Telefonunuzdan market alışverişi yapabileceğiniz uygulamalar.’ ‘Online market uygulamaları.’ ‘Güvenilir sanal market uygulamaları.’ 

‘Market alışverişi yapabileceğiniz mobil uygulamalar.’ ‘Sanal market uygulamaları.’ ‘Online market alışverişi yapabileceğiniz uygulamalar.’ ‘Telefonunuzdan market alışverişi yapabileceğiniz uygulamalar.’ ‘Online market uygulamaları.’ ‘Güvenilir sanal market uygulamaları’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında.

Market Alışverişi Yapabileceğiniz Mobil Uygulamalar

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz Uygulamalar

  • Migros Sanal Market
  • CarrefourSA Online Market
  • Getir
  • istegelsin
  • A101Kapıda
  • Hepsiburada
  • Yemeksepeti Banabi
  • Trendyol
  • Cepte Şok
  • Tazedirekt: Doğal Gıda Siparişi
Migros Sanal Market

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarSanal market uygulamalarında ilk sırada Migros Sanal Market yer alıyor. Hem ev hem de kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz uygulamada, haftanın 7 günü sipariş verebiliyorsunuz. Uygulamadan yaptığınız alışverişlerinizi evinize isteyebileceğiniz gibi mağazadan teslim seçeneğiyle istediğiniz Migros mağazasına gönderilmesini de sağlayabiliyorsunuz. Bununla birlikte siparişlerinizi harita üzerinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ödemeyi ise ister banka veya kredi kartı isterseniz de Money Pay, BKM Express ve Garanti Pay üzerinden yapabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

CarrefourSA Online Market

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarGüvenebileceğiniz sanal market uygulamaları arasında olan CarrefourSA’da yaptığınız alışverişlerinizde acil ihtiyaçlarınızı hızlı gelsin seçeneği ile isteyebiliyorsunuz. Böylece kısa sürede ulaşmasını istediğiniz siparişleriniz çok daha hızlı kapınızda oluyor. Ancak uygulamanın bu özelliği şu an için İstanbul’un bazı bölgelerinde hizmet veriyor. Bununla birlikte uygulamadan yaptığınız alışverişte ödemelerinizi ister kapıda isterseniz de online olarak yapabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Getir

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarGetir, pandemi döneminin en çok indirilen ve kullanılan uygulamalarından biri olmuştu. Hem yemek hem de market alışverişlerinizi yapabildiğiniz uygulamada, siparişlerinizi harita üzerinden izleyebiliyor ve nerede olduğunu kontrol edebiliyorsunuz. Online ve kapıda olmak üzere iki ayrı ödeme seçeneği sunan Getir, aynı zamanda 7/24 sipariş verebileceğiniz bir platform.

Play Store

App Store

istegelsin

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarListemize sırada istegelsin uygulamasıyla devam ediyoruz. Ev ihtiyaçlarınızı market fiyatıyla alabildiğiniz uygulamada; kişisel bakım, oyuncak, kırtasiye, kitap gibi ürünlere de erişebiliyorsunuz. Fakat, istegelsin uygulaması adı itibariyle çok duyulsa da Getir kadar tercih edilen platformlardan biri olmadı.

Play Store

App Store

A101Kapıda

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarA101 hayatın oldukça pahalandığı bu dönemde hem uygun fiyatları hem de kampanyaları nedeniyle alışverişte en çok tercih edilen marketlerden biri haline geldi. Elbette bu durumu ve pandemi döneminin yaygınlaştırdığı online alışverişi fırsata çeviren A101, mobil uygulama olarak da karşımıza çıktı. Uygulamanın avantajları arasında ise, mağazada olan kampanyalara online olarak da ulaşabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Hepsiburada

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarWeb üzerinden de hizmet veren Hepsiburada’da bu zamana kadar daha çok elektronik, ev, ofis, oto, bahçe vb. ürünlerin alışverişini yaptık. Fakat hâlâ haberi olmayanlar için söyleyelim, market alışverişlerinizi de yapabiliyorsunuz. Uygulama olarak da kullanabildiğiniz Hepsiburada, online marketin yanı sıra; yemek, içecek, su gibi ihtiyaçlarınızı da 30 dakika içinde karşılayabileceğiniz bir platformdur. Aynı zamanda, Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s, Sırma Su gibi markalarla anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

Play Store

App Store

Yemeksepeti Banabi

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarGetir uygulamasının performansından sonra Yemeksepeti de Banabi ile online market alışveriş seçeneğini hizmete sunmuştu. Uygulamada ödemelerinizi ister kapıda isterseniz de online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Trendyol

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarHerkesin bildiği gibi pek çok markayı kullanıcılara tek bir noktadan ulaştıran Trendyol, bu zamana kadar giyim alışverişi yaptığımız bir platform oldu. Fakat bazı markalar gibi pandemiyi fırsata çevirerek bünyesine market alışverişini de ekledi. Dolayısıyla aynı zamanda hızlı market uygulaması olarak hayatımızda olan Trendyol, market fiyatında alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Uygulamada yakınınızdaki marketi seçiyorsunuz ve siparişinizi veriyorsunuz.

Play Store

App Store

Cepte Şok

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarA101 gibi Şok da uygun fiyatları nedeniyle en çok tercih edilen marketlerden biri. Dolayısıyla online alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde mobil uygulaması olmazsa olmazdı. Cepte Şok uygulamasında isterseniz adresinizi sisteme giriyorsunuz isterseniz de bir Şok market seçerek siparişlerinizi veriyorsunuz. Bununla birlikte tüm Şok ürünlerine uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Siparişinizi vermenizin ardından seçtiğiniz Şok marketten ürünlerinizi hangi tarih ve saatte almak istediğinizi de belirtiyorsunuz.

Play Store

App Store

Tazedirekt: Doğal Gıda Siparişi

Online Market Alışverişi Yapabileceğiniz UygulamalarTazedirekt, doğal gıda siparişi özelliği nedeniyle listemizde değindiğimiz diğer sanal market uygulamalarından ayrılıyor. 7 gün ve 22:00’a kadar sipariş verebileceğiniz uygulamada, taze, doğal ve katıksız ürünlere ulaşabiliyorsunuz. Taze sebze, meyve, doğal et, tavuk, süt ve diğer gıda ürünlerinin bulunduğu platformdan alışveriş yaparak yeni tatları da keşfetme imkanınız oluyor.

Play Store

App Store

İlginizi Çekebilir:

Adata, Yeni DDR5-4800 Belleklerini Duyurdu

Apple Yeni Unleashed Etkinlik Tarihini Duyurdu! Etkinlikte Neler Olacak?

4000 ile 5000 arası telefonlar Ekim 2021 / 5000 TL altı en iyi telefonlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz