microsoft honor işbirliği

Açıklanan Microsoft Honor işbirliği sonrası Telefonunuz uygulaması Telefon Bağlantısı olarak yeniden adlandırıldı. Detaylar haberimizde.

Microsoft, birkaç yıldır Android telefonlar ve Windows 10 arasında Telefonunuz uygulaması üzerinden resmi bağlantı sunuyor. Bu hizmet, masaüstü cihazlar yavaş yavaş Windows 11’e geçerken güncellendi.

Telefonunuz uygulamasının artık yeni bir adı var. Telefon Bağlantısı (Phone Link) bildirimleri ön plana çıkartan yepyeni bir arayüzle geliyor. Ayrıca Microsoft Honor işbirliği ile de şu anda bağımsız olan akıllı telefon markasının bazı cihazlarına destek sağlayacak bir hizmetin Çin’de sunulacağını duyuruldu.

Windows 11 ve bu yeni uygulama ile önceden elle indirilmesi gereken telefondaki eşleştirme uygulaması, şimdi, QR kodu tarayarak otomatik olarak inmeye başlıyor. Böylece akıllı telefonların daha kolay bağlanması sağlanıyor. Bu uygulamanın da yeni bir adı var; uygulama artık Telefon Eşlikçiniz yerine Windows’a Bağlantı olarak isimlendiriliyor.

Yeni Microsoft işletim sistemi çok sayıda tasarım geliştirmesi getirmişti. Telefon Bağlantısı uygulaması da bu rotayı takip ediyor. Uygulama içi renk paleti için daha fazla kontrol sunuluyor ve uygulama genel hatlarıyla daha fazla Windows 11’e ait görünüyor ve hissettiriyor.

Telefon Bağlantısı, telefon bir Samsung veya Microsoft Surface Duo değilse, her zaman Android ve Windows arasında temel bağlantı sunuyor. Honor ile yapılan ortaklık, katlanabilir Honor Magic V, Magic4, Magic4 Pro, Magic4 Ultimate ve önceki modelleri Magic3, Magic3 Pro, Magic3 Pro+ için telefon uygulamasının PC’de daha kolay başlatılmasını ve kontrol edilmesini sağlayacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Google Pixel 6a Kutusu Fotoğraflandı

Yeni Toyota GR Corolla tanıtıldı – Ralli Ruhunu Taşıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz