Regal Android TV

Google ve Netflix lisanslı yeni nesil ‘Regal Android TV’ modelleri, ulaşılabilir fiyatları yüksek performans ile buluşturmayı vadediyor. Cihazın, şık kullanıcı arayüzü ile maksimum kullanıcı deneyimi sunduğu ifade ediliyor. Serideki modeller, farklı boyutlarda 4K görüntü kalitesiyle tüketici beğenisine sunuluyor.  

Dünya geneline yayılan COVID-19 salgınına bağlı olarak evde geçirilen zamanın artması, tüketicilerin televizyon beklentisini de yükseltiyor. Yeni nesil Android TV’ler, binlerce uygulama ve oyun dünyasının kapısını aralarken görüntü kalitesiyle de evde sinema keyfi yaşamaya olanak tanıyor. Android TV alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birinin, işletim sisteminin Google lisanslı olması olduğuna işaret ediliyor. Regal tarafından piyasaya sürülen yeni nesil Android TV’ modelleri ise hem Google hem de Netflix lisansıyla birlikte geliyor.  

Regal Android TV

Şirketin yeni nesil televizyonları, ‘Android 9.0 Pie’ işletim sistemi ile 6 binden fazla uygulama ve oyuna ve 400 binden fazla dizi, film ve müziğe erişimi imkanı sağlıyor. Sesli komut özelliği ve istenilen görüntü ve uygulamanın mobil cihazlar aracılığıyla kolaylıkla televizyona yansıtılmasını sağlayan dahili ‘Chromecast’ özelliği bulunan Regal Android TV’ler, bin 999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Şirket, yeni ‘Android TV’lerinin ulaşılabilir fiyatları yüksek performans ile buluşturduğunun altını çiziyor.  

Regal Android TV’ modelleri, toplamda 5 ekran boyutu seçeneğiyle geliyor 

Regal Android TV Ekran Boyutu

‘Regal Android TV’ modelleri, toplamda 5 ekran boyutu seçeneğiyle geliyor. Aktarılan detaylara göre; 43, 50, 55 ve 65 inçlik 4K, 43 inçlik ‘Full HD’ ve 32 inçlik ‘HD’ seçenekleri, ‘HDR10’ ve ‘Dolby Vision’ ile ‘Dolby Audio Processing’ özellikleriyle de üst düzey görüntü ve ses kalitesi sunmayı hedefliyor. Cihazların ayrıca, 8 GB dahili hafızaya sahip olduğu ifade ediliyor. ‘Regal Android TV’lerde, ‘Google Play’den indirilen uygulamaların eş zamanlı olarak güncellendiğinin de altı çiziliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Android P’ İşletim Sistemli ‘Vestel Android TV’ Tanıtıldı! 

Exxen’in iOS’tan Sonra Android Uygulaması da Yayınlandı

2020 Yılında Çıkan Samsung TV Modelleri İçin ‘Google Asistan’ Desteği Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz