Migros e-spor

Migros, e-spor alanında Türkiye’de önemli bir gelişmeye imza atıyor. Kendi e-spor turnuva platformunu hayata geçiren şirket, oyun-severlere toplamda 25 bin lira değerinde ödül verecek.

Dijitalleşmeyi yaşam biçimi haline getiren gençler için e-spor alanında Türkiye’de bir ilke imza atan Migros, kendi turnuva platformunu hayata geçirdi. Oyun-severler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan platform, 13 Ağustos tarihinde ilk turnuva serilerine başladı. 4 dalda düzenlenecek serilerin kazananlarına toplam 25.000 TL değerinde Money ödülü verecek.

Birçok farklı alanda yürüttüğü projelerle müşterilerinin hayatlarına değer katan Migros, e-spor kulüpler birliğinin ilk resmi sponsoru olduktan sonra e-spor alanında bir ilke daha imza atarak kendi turnuva platformunu hayata geçirdi. Oyun-severlerin heyecanla karşıladığı ve yoğun ilgi gösterdiği platform, 13 Ağustos tarihinde ilk turnuva serilerine başladı. E-spor’un en popüler oyunları League of Legends, Zula, FIFA ve Valorant kategorilerinin yer alacağı turnuva 6 hafta sürecek. Her haftanın birincisine 5000 Money kazandıracak turnuvada, dört dalda toplam 25.000 TL değerinde Money ödülü verilecek.

Migros e-spor yaklaşan turnuvalar

Migros e-spor Yaklaşan Turnuvalar

E-spor Kulüpler Birliği’nin ilk resmi sponsoru olarak Türkiye’de e-spor’un gelişimine destek veren ve Türkiye’nin 81 ilindeki Migros mağazalarında popüler oyunların kodlarına erişim imkanı sağlayan Migros’un merakla beklenen turnuvasında 17-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek final oyunları, e-spor dünyasının nabzını yükseltecek.

Migros’un hayata geçirdiği e-spor turnuvalarında oyun-severler ilk olarak, 20 Ağustos 2020’de League of Legends karşılamasında rekabet edecekler. FIFA Ağustos tarihinde ise FIFA hayranlarının turnuvası oynanacak. 22 Ağustos tarihinde ise Zula hayranları karşı karşıya gelecekler. Turnuvaya katılan oyun-severler 30 Ağustos tarihinde ise popüler birinci şahıs nişancı oyunu Valorant için rekabet edecekler.

E-spor Kulüpler Birliği desteğiyle gerçekleşen Migros oyun turnuvalarıyla ilgili tüm detaylara espor.migros.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Riot Games LoL’un e-spor Yayınlarında Görülecek Sihirdar Vadisi Arena Sancaklarını Duyurdu

Electronic Arts, canlı tüm e-spor etkinliklerini askıya aldı!

İninal E-Spor Arena, Maslak42 AVM’de açılışını gerçekleştirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz