vodafone-her-sey-yanimda-teknosafari

Vodafone, dijital marka olma hedefi ile 4 yıl önce Vodafone Yanımda uygulamasını hizmete sunmuştu. Telekom sektöründe Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren online alışveriş platformu “Her Şey Yanımda” , 500 binden fazla ürün sunuyor.

Vodafone, Her Şey Yanımda uygulaması ile ilk bir yılda aylık 50 milyon tıklama ve 1 milyonun üzerinden sipariş hedefliyor. Ayrıca şirket, 3 yıl içerisinde en büyük 3 e-ticaret platformlarından birisi olmayı hedefliyor.  Belirtilenlere göre Vodafone, uygulama üzerinden yapılan her alışverişte bir çocuğun eğitim masraflarına katkıda bulunulması için TOÇEV’e bapğış yapılacak.

Vodafone Her Şey Yanımda uygulamasında, Akıllı Telefon, Elektronik, Giyim, Küçük Ev Aletleri, Ev-Yaşam, Anne-Çocuk, Spor-Outdoor, Hobi, Kozmetik, Dijital Uygulamalar ve Servisler olmak üzere 10 ana kategori bulunuyor. Ana kategoriler dışında 100’den fazla alt kategori ve 500 binin üzerinde ürün, kullanıcılar ile buluşuyor.

vodafone-her-sey-yanimda-teknosafari-2

Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, konu hakkında şu şekilde konuştu:

“Vodafone olarak, 2025 yılına kadar Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmayı hedefliyoruz. Bu yolda en önemli önceliklerimizden biri de dijital bir marka olmak. Bugüne kadar ‘Vodafone Yanımda’ uygulamamız, ‘Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’ sadakat platformumuz ve ‘Süpermarket Yanımda’ servisimiz ile önemli adımlar attık. Şimdi de ‘Her Şey Yanımda’ ile daha büyük ve kapsamlı bir adım atarak Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren bir dijital pazaryeri sunuyoruz. Araştırmalara göre, Türkiye’de online ticaret pazarı 2020’de %76 büyümeyle 100 milyar doların üzerinde bir ciroya erişti. Bu pazarın içindeki en büyük pasta 60 milyar TL ciroyla online pazar yerlerine ait. Bir dijital servis şirketi olarak biz de e-ticaret sektöründe güçlü bir oyuncuya dönüşmeyi ve bu sektörde 3 yıl içinde en büyük 3 oyuncudan biri olmayı hedefliyoruz. ‘Her Şey Yanımda’ platformuyla temel hedefimiz, e-ticaret alanındaki iş modelimizi genişleterek dijital marka algımızı güçlendirmek ve dijital müşteri sayımızı artırmak. Bu platform, aynı zamanda ‘Vodafone Yanımda’yı bir GSM uygulaması olmanın ötesine geçirerek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir süper uygulamaya dönüştürme hedefimizde de önemli rol oynayacak. ”

İlginizi Çekebilir:

Tamamı Videolu İlk İlan Platformu: Widio

Tamamı Videolu İlk İlan Platformu: Widio

Paranın Nereye Gittiğini Bilmeyenler için: FUPS

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz