Cuma, Eylül 24, 2021
Ana SayfaHaberMillenicom, Taahhütsüz 200 Mbps İnternet Paketlerini Yayınladı

Millenicom, Taahhütsüz 200 Mbps İnternet Paketlerini Yayınladı

Özellikle taahhütsüz internet paketleri ile oldukça popüler bir hale gelen Millenicom, yine taahhütsüz 200 Mbps internet paketlerini yayınladı. Bununla birlikte şirket, taahhütsüz 200 Mbps internet hizmeti veren ilk internet sağlayıcısı oldu.

Millenicom, Türkiye’de kendi altyapısını kullanmadan 200 Mbps fiber internet bağlantısı sağlayan ilk şirket oldu. Üstelik kullanıcılar, bu internet hızına tamamen taahhütsüz bir şekilde erişebilir durumda. Böylece kullanıcılar, minimum 1 yıl abone olma gibi sözler vermeden, istediği süre boyunca hizmetten faydalanabiliyor.

Tabii ki 200 Mbps gibi yüksek hızlı bir internete erişebilmek için bu hızı destekleyen bir altyapıya sahip olmak gerekiyor. Kullanıcılar, Milleni.com.tr adresi üzerinden altyapılarını kontrol ederek, kendileri için en uygun paketlerden taahhütsüz şekilde faydalanabilecek. Ayrıca Millenicom, farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin, 200 TL’ye kadar cayma bedelini karşılıyor.

Diğer internet sağlayıcı firmalar ile aynı hizmeti daha ucuz fiyata sağladıklarını söyleyen Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma hedefiyle ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından takip ediyoruz. Pandemi döneminde temel bir ihtiyaç haline gelen yüksek hızlı ev internetini uygun fiyatlarla kullanmak isteyen aboneler, seçme özgürlüğüne sahip olmak istiyor. Biz de bu ihtiyaca yanıt vermek için 200 Mbps hızında fiber internet paketimizi hizmete sunduk. Aynı zamanda taahhütlü paketlerimizin yanı sıra taahhütsüz paketlerimizin kapsamını genişleterek bir ilke imza attık. Artık müşterilerimiz, yaşadıkları yerdeki altyapı hangisi olursa olsun, fiber hızında interneti taahhüt vermeden, özgürce kullanabilecekler.” açıklamalarında bulundu.

millenicom

Her İhtiyaca Göre İnternet Paketleri

Millenicom, içerisinde bulunduğu sektörde 20 yıldan daha fazla tecrübeye sahip. Büyük bir holding olan SOCAR Türkiye’den aldığı güç ile, 300 binden fazla müşteriye destek veriliyor. Yenilikçi bir vizyon ile hareket eden şirket, her hanenin ihtiyacına göre özel internet paketleri sunuyor. Ayrıca şirket, 7/24 ulaşılan çağrı merkezinin yanında, WhatsApp destek hattı ile de müşterilerine hizmet verebiliyor. Millenicom, müşteriye memnuniyetini ölçen A.C.E.Awards 2020 yarışmasında Gold ödülün de sahibi oldu.

İlginizi Çekebilir:

Zyxel, Uzaktan Çalışanlar için Hızlı ve Kesintisiz İnternet Deneyimi

SunuyorSpaceX, Starlink İnternet Hizmeti Üzerinden Uçaklara Wi-Fi Erişimi Getirecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR